خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1397/2/17 - ساعت: 16:59

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم؛

مديران دستگاه ها سربازان خط مقدم تولید و اشتغال هستند

مديران دستگاه ها سربازان خط مقدم تولید و اشتغال هستند

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم با اشاره به ضرورت تلاش و برنامه ريزي در جهت رفع موانع و مشكلات عرصه سرمايه گذاري گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید در خدمت سرمایه گذاران دارای صلاحیت،بعنوان سربازان خط مقدم توليد و اشتغال باشند.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم، مهرداد غضنفری معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم در پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم كه در شرکت فولاد غرب آسیا، واقع در پهنه صنعتی نیزار برگزار گرديد طي سخناني به تشريح اهميت و جايگاه ويژه اين منطقه در توليد و اشتغال استان پرداخت.

 وي از نيزار به عنوان یکی از قطب های مهم صنعتی استان و منطقه ای اقتصادی، اشتغال آفرین و پویا نام برد  و اظهار كرد: یکی از مهمترین مسائل موجود در این منطقه، نبود مدیریت واحد برای ساماندهی امور آن است که لازم است هرچه سریعتر از طریق کارگروه ويژه اي پیگیری شود.

معاون استاندار قم با تأكيد بر لزوم تلاش در جهت افزايش تأثيرگذاري نواحي و مناطق صنعتي بر روند توسعه و پيشرفت استان تصريح كرد: تمام مجوزهای مورد نیاز پهنه صنعتی نیزار باید توسط کارگروه ويژه مشخص  و صادر شود.

 غضنفري با بيان اين كه هیچ دستگاه اجرایی نبايد به صورت انفرادی در این منطقه فعالیتی را انجام دهد افزود: واحدهای صنعتی فعال در پهنه نیزار می توانند با تشکیل مجمع و انتخاب نماینده واحد، علاوه بر  معرفي ظرفیت های منطقه و بازاریابی بهتر، کارهای خود را به صورت مستمر از طریق کارگروهی که به همین منظور تشکیل شده است، پیگیری کنند.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري قم همچنين با اشاره به برگزاري جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در مناطق صنعتی قم گفت: حضور میدانی مدیران در بين صنعتگران و سرمایه گذاران باعث آشنایی بیشتر، ملموس و عيني تر آنان با مشکلات موجود در بخش تولید می شود و هم افزایی میان بخش دولتی و خصوصی را تقويت خواهد كرد.

وي با تأكيد بر لزوم مشاركت فعال مردم و نخبگان براي  كمك به رونق توليد و اشتغال خاطرنشان كرد: از این که فعالیت های اقتصادی توسط بخش خصوصی صورت می گیرد، بايد خوشحال باشیم و براي سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم.

معاون استاندار قم افزود: همه مدیران دستگاه های اجرایی به عنوان سربازان خط مقدم تولید و اشتغال باید در خدمت سرمایه گذاران دارای صلاحیت باشند تا استان قم با داشتن نیروی انسانی متخصص و زیرساخت های فراوان در حوزه صنعت، بتواند به عنوان نگینی در سطح ملي، بدرخشد.

 

شناسه خبر: 16894      تعداد بازدید: 3345

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها