گزارش تصویری

روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 25-07-97 روزكاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 26-07-97 روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-07-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 16356293
بازدید کنندگان امروز : 8142
بازدید کنندگان این صفحه : 5548664
بازدید کنندگان آنلاین : 10
مدت زمان تولید صفحه : 0/7031
اخبار > حفظ منابع آبي وظيفه ي ملي همه ي مردم است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

حفظ منابع آبي وظيفه ي ملي همه ي مردم است

استاندار قم با اشاره به تشكيل كارگروه ملي و استاني مقابله با كم آبي و عملياتي شدن مصوبات اين كارگروه بيان داشت: حفظ منابع آبي وظيفه ي ملي همه ي مردم است.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در آئین شکرگزاری خدمات آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ماه رمضان كه در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برگزار شد طي سخناني با اشاره به مسئله ي كاهش نزولات آسماني طي سالهاي گذشته اشاره كرد و گفت: قم نیز به جهت جغرافيايي و بدليل عدم مديريت منابع آب با مشكل كمبود منابع آب مواجه است.
استاندار قم تشكيل کارگروه ملی مقابله با کم آبی در کشور در سال جاري را مورد توجه قرار داد و گفت: كارگروه هاي استاني نیز به ریاست استاندار و دستگاه های ذی ربط تشکیل شده و جلسات آن از ابتداي سال با جديت برگزار مي شود.
صادقي بيان داشت: اهتمام داريم تا با برنامه ریزی و به کارگیری روش هاي صحيح بهره وري در منابع آب سازگاری و تطبیق استان با چنين شرايطي را محقق نماييم.
وي ضمن درخواست از مردم برای صرفه جویی در مصرف آب افزود: حفظ منابع آبي موجود وظيفه ي ملي هر ايراني بوده و همه بايد براي آن تلاش كنند.
استاندار قم در پايان شعار سال جاري با عنوان حمایت از کالای ایرانی را نيز مورد توجه قرار داد و گفت: مصرف کالای ایرانی نیز یک تکلیف دینی و ملی است و در اشتغال زایی، تولید و گردش اقتصادی کشور نقش بسزايي دارد.


٠٨:٠٥ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧١٢٤    /    تعداد نمایش : ٢١٥خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد