گزارش تصویری

روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 25-07-97 روزكاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 26-07-97 روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-07-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 16356299
بازدید کنندگان امروز : 8148
بازدید کنندگان این صفحه : 5548670
بازدید کنندگان آنلاین : 4
مدت زمان تولید صفحه : 0/7812
اخبار > دستگاه ها موظف به تمكين از دستورالعمل هاي ابلاغي هستند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

دستگاه ها موظف به تمكين از دستورالعمل هاي ابلاغي هستند

استاندار قم با اشاره به ضرورت تلاش و برنامه ريزي در جهت اجرايي كردن مصوبات جلسات و دستورالعمل هاي صادره در حوزه هاي مختلف گفت: همه دستگاه هاي اجرايي موظف به تمكين از اين تصميمات و دستورالعمل هاي ابلاغي هستند.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در ديدار مدير كل راه داري و حمل و نقل جاده اي استان قم طي سخناني رضايت مردم و مراجعين به دستگاه هاي اجرايي را مهمترين مؤلفه ي ارزش گذاري عملكرد مسئولان دانست.

استاندار قم با اشاره به آيين نامه هاي اجرايي و تنگناهاي قانوني براي رفع مشكلات گفت: تعامل و نگاه حمايتي دستگاه ها حتي اگر به انجام درخواست مردم منجر نشود، رضايتمندي آن ها را به همراه خواهد داشت. وي ريسك پذيري را از ديگر مؤلفه هاي مديران موفق دانست و افزود: مديران بايد با مسؤليت پذيري لازم، از ارجاع مسائل حوزه ي كاري خود به بخش هاي ديگر خودداري كنند.

صادقي همچنين بر ضرورت نگاه منطقي مديران به مسائل و موضوعات مختلف تأكيد كرد و افزود: نبايد نگاه صفر و يا صد به مسائل داشت و ضمن رعايت مسائل قانوني و در نظر گرفتن راهكارهاي كارشناسي براي حل مشكلات تلاش نمود.

استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود استانداري را بالاترين مرجع تصميم گيري در استان دانست و گفت:‌گاهي بعضي مسائل در جلسات بين ادارات حل نمي شود كه بايستي در معاونت مربوطه در استانداري قم مطرح و مورد بررسي قرار گيرد.

وي با اشاره به ضرورت تلاش و برنامه ريزي براي اجرايي كردن مصوبات و دستورالعمل هاي صادره در حوزه هاي مختلف تصريح كرد: همه ي دستگاه ها موظف به تمكين از اين تصميمات و دستورالعمل هاي ابلاغي استانداري و ديگر مراجع ذي صلاح هستند.


١٢:٠١ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧١٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد