گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18563433
بازدید کنندگان امروز : 351
بازدید کنندگان این صفحه : 6745279
بازدید کنندگان آنلاین : 12
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > افزايش قيمت كالاهاي اساسي با برخورد جدي قانوني مواجه خواهد بود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم

افزايش قيمت كالاهاي اساسي با برخورد جدي قانوني مواجه خواهد بود

معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم با بيان اينكه در تعيين قيمت كالاها همه ي هزينه ها لحاظ شده است گفت:‌ افزايش قيمت كالاهاي اساسي، با برخورد جدي قانوني مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم مهرداد غضنفری معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم در جلسه تنظیم بازار که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، طي سخناني تامين حقوق حقوق تولیدکننده، توزیع‌کننده و مصرف‌کننده و دفاع از حقوق آنها را وظيفه ي مسئولان دانست.
معاون استاندار قم با اشاره به برخی مشکلات ایجادشده در زمینه ي تامين روغن مصرفی مورد نياز مردم افزود: در مسئله ي روغن در بخش توزيع دچار مشكل هستيم و تا پيش از آن يعني در تامين آن در كارخانجات مشكلي نداريم.
وی افزود: درصورتیکه توزیع‌کنندگان، روغن را باقیمتی بیشتر از قیمت درج‌شده به دست مشتری برسانند برخورد جدي قانوني صورت خواهد گرفت.
معاون استاندار قم تأکید کرد: قیمتی که روی محصول درج‌شده با لحاظ تمام هزینه‌هامي باشد؛ از اينرو هر واحد توزیع‌کننده‌ای که محصول را باقیمتی غیر از قیمت درج‌شده توزیع کند مصداق گران‌فروشی در جامعه محسوب می‌شود.
غضنفری همچنين با بيان اينكه ‌در مورد افزایش قیمت محصولات لبنی افکار عمومی منتظر پاسخ منطقی و اصولی مسئولان استانی بوده و نمی‌توان در این‌گونه موارد بی‌تفاوت بود خاطرنشان كرد: در حوزه افزایش قیمت لبنیات سازمان جهاد کشاورزی باید پيگيري لازم را انجام داده و نسبت به اين مسئله پاسخگو باشد.


١٤:٥٧ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٠٥خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد