گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18562629
بازدید کنندگان امروز : 10126
بازدید کنندگان این صفحه : 6744854
بازدید کنندگان آنلاین : 20
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > شادی و نشاط بدون خلاقیت و هنر امکان پذیر نیست


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم در مراسم اختتامیه مجموعه جشن های مردمی سروستان :

شادی و نشاط بدون خلاقیت و هنر امکان پذیر نیست

استاندار قم در مراسم اختتامیه مجموعه جشن های مردمی سروستان ایجاد نشاط و شادی در جامعه را یکی از ضرورت های جامعه دانست و گفت: شادی و نشاط بدون خلاقیت و هنر امکان پذیر نیست .

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر سرمست استاندار قم در مراسم اختتامیه مجموعه جشنهای مردمی سروستان که در سالن دو هزار نفره ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و گسترش رفاه در جامعه، اضطراب و استرس را از پیامد های عصر ماشینی شدن دانست و گفت: برگزاری جشن ها و برنامه های مختلف فرهنگی می تواند در کاهش این آسیب ها موثر باشد.

مقام عالی دولت در استان ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران و حامیان این برنامه فرهنگی افزود: همه دستگاهها و سازمانهای فرهنگی و هنری در کنار انجام وظایف سازمانی، موظف به گسترش فضای نشاط و شادی در جامعه هستند و باید در این زمینه تلاش کنند.

سرمست با اشاره به نقش موثر صدا وسیما در گسترش نشاط در جامعه گفت : اجرای جشن ها و برنامه های فرهنگی باید مردمی باشند و زمینه مشارکت مردم و تشکل های مردم نهاد در اجرای این گونه برنامه ها فراهم شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از حامیان و دست اندرکاران مجموعه جشن های مردمی سروستان تقدیر شد.

 


١٢:٠٤ - جمعه ٢٤ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٥٠٩    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد