گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 29-01-98 روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 28-01-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 27-01-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18282632
بازدید کنندگان امروز : 7334
بازدید کنندگان این صفحه : 6604098
بازدید کنندگان آنلاین : 6
مدت زمان تولید صفحه : 1/0156
اخبار > ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای حل دائمی مشکل محور مواصلاتی قم-جعفريه در كميسيون ايمني راه های استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي امنيتي استانداري قم تاکید کرد:

ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای حل دائمی مشکل محور مواصلاتی قم-جعفريه در كميسيون ايمني راه های استان قم

معاون سياسي امنيتي استانداري قم بر ضرورت بررسی مشکلات تردد در محور قم جعفريه در كميسيون ايمني راه های استان و اتخاذ تدابیر لازم برای حل دائمی مشکل محور مواصلاتی قم-جعفريه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم ، سيد محمد رضا هاشمي معاون سياسي امنيتي استانداري قم همراه با دادستان، شهردار، مدير راهداري و حمل و نقل جاده اي و مدير كل راه و شهرسازي قم و جمعي از كارشناسان حوزه راه سازي از محور قم جعفريه بازديد نمود.

هاشمي در این بازدید، با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون ایمنی راه ها در روزهای گذشته در راستای حل مشکل این محور مواصلاتی، تاکید استاندار قم مبنی بر بازدید میدانی مسئولان استان از جاده قم-جعفریه را مورد توجه قرار داد و اظهار كرد: بايد با جمع بندي نظرات دستگاههاي متولي و كارشناسي لازم، براي حل دائمی مشکلات این مسیر مهم مواصلاتی تدبیر شود.

وي با اشاره به برگزاري اين جلسه به صورت مسدانی و در محل جاده قم جعفريه، ادامه داد: بعلت فوريت اقدام براي تردد در اين راه ضروری است در اسرع وقت موضوع مجددا در كميسيون ایمنی راههاي استان مطرح و حل شود.

مهدی كاهه دادستان قم نیز با اشاره به مشكل آب گرفتگي و فرونشست جاده قم-جعفریه طي بارندگي هاي چند روز اخير، از بازدید میدانی مسئولان استان قدردانی کرد و بر ضرورت حضور مسئولين مربوطه در محور قم جعفریه و طرح مشكلات موجود تأكيد كرد.

وي با اشاره به همدلي حاكم بين دستگاههاي استان در اين مقوله ، ابراز امیدواری كرد: در كمترين زمان ممكن موضوع به صورت مجدد در كميسیون ايمني راه های استان مطرح و مشکلات تردد در اين مسیر مواصلاتی مرتفع می گردد.

دادستان قم گفت: تردد از محور قم-جعفریه برای خودروهای سبک، با رعایت اصول ایمنی مقدور است.

 


٢٢:٥٩ - دوشنبه ١٢ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد