گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18563305
بازدید کنندگان امروز : 223
بازدید کنندگان این صفحه : 6745215
بازدید کنندگان آنلاین : 8
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > ديدار مدیرکل حوزه استاندار قم با برخی از مدیران رسانه و نشریات قم


  چاپ        ارسال به دوست

ديدار مدیرکل حوزه استاندار قم با برخی از مدیران رسانه و نشریات قم

مدیرکل حوزه استاندار قم با برخی از مدیران رسانه و نشریات قم دیدار نمود و به گفتگو پیرامون مسائل و دغدغه های این قشر از جامعه پرداخت.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم محمد رضا گروسی مدیر کل حوزه استاندار قم همراه با جمعی از مدیران استانداری با مدیران رسانه سیمای استان و برخی نشریات چاپی دیدار و گفتگو نمود.
مدیر کل حوزه استاندار قم به نقش رسانه ها در افکار عمومی اشاره و اظهار کرد: رسالت خبری و اصل امانت داری و پرهیز از جهت گیری های شخصی از اصول مهم کار خبر و رسانه است که خوشبختانه رسانه های استان در رعایت این اصول اهتمام دارند.
گروسی همگرایی همه گروه ها و تشکل ها در حرکت حول یک نقطه واحد را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد:‌در نظام جمهوری اسلامی ایرنا این محور ولایت مداری است وتا زمانی که همه در این مسیر گام بردارندُ مسیر توسعه کشور هموار خواهد بود.
وی با بیان اهمیت سواد رسانه ای در بین اهل قلم، تصریح کرد:‌ عملکرد مناسب و بهره وری زمانی بدست می آید که ضمن جمع آوری دقیق اطلاعات، اندیشه صحیح و کامل بر امور حاکم باشد و نتیجه غایی این رویه، کارنامه پربار افراد خواهد بود.

مدیر کل حوزه استاندار قم در دیدارهای جداگانه خود با مدیر کل صدا و سیمای استان و روزنامه های سراسری ۱۹ دی و ایمان، ضمن پیگیری وضعیت کاری و صنفی رسانه ها، دغدغه این قشر از جامعه در موضوعات مختلف را امری طبیعی دانست و ادامه داد: انتقاد سازنده و تضارب آرا سر منشا تحرک و پویایی جامعه است و استاندار قم نیز بر این موضوع تاکید دارد و انتظار منطقی اینست که در کنار انتقاد، راهکارهای برو نرفت از مسائل نیز مطرح شود.
گروسی همچنین به اهمیت پویایی جوامع اشاره و خاطر نشان کرد:‌اینکه جامعه سیاسی باشد خوب است اما نباید با تزریق مطالب نا امید کننده و یا حتی ناصحیح مردم را دچار سیاست زدگی و نشاظ اجتماعی را به یاس بدل کنیم.
لازم به ذکر است در این دیدارها مدیران رسانه های مذکور به بیان نقطه نظرات خود پیرامون وضعیت رسانه های استان و فضای خبری قم پرداختند و نیز برخی دغدغه ها خود در جامعه خبر و رسانه را بیان نمودند


١٤:٤٦ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٤خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد