پيوندهاي استانداري
فيلم

اخبار مهم هفته- هفته چهارم مردادماه اخبار مهم هفته- هفته چهارم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته سوم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته سوم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته دوم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته دوم مردادماه
انتخابات
پيوندهاي ملي
امام

رهبري

رئيس جمهوري

پاد

وزارت كشور
اخبار > تولید محتوای مناسب و کاربردی لازمه تاثیر بر افکار عمومی است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

تولید محتوای مناسب و کاربردی لازمه تاثیر بر افکار عمومی است

استاندار با اشاره به الزامات تشکیل شورای اطلاع رسانی استان، تولید محتوای مناسب و کاربردی را لازمه ارتباط قوی و موثر با رسانه ها و تاثیر بر افکار عمومی دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به حجم اطلاعات و سرعت ارتباطات در دنیای امروز، اظهار کرد: انقلاب ارتباطات انقلابی مستمر است و بایستی ساختارهای ارتباطی دستگاهها بطور دائم بروز رسانی شود.

استاندار قم با انتقاد از عقب ماندن برخی مدیران از اخبار و اطلاعات در فضای رسانه ای، اضافه کرد: مسئولین باید بقدری در تولید محتوا و اخبار بروز باشند که از اخبار پیرامون خود پیشی گیرند.

سرمست الزامات تشکیل شورای اطلاع رسانی استان را مورد توجه قرار داد و گفت: در دنیایی که محوریت، گردش و در دسترس بودن اطلاعات و اخبار از معیارهای قدرت جهانی است، نمی توان ضعف رسانه ای مدیران را پذیرفت.

وی با تاکید بر نقش مردم و جامعه امروز در تولید و انتشار اخبار، تصریح کرد: یک مدیر خبره باید با روش های ایجابی و مبتکرانه در مدیریت افکار عمومی اثرگذار و پاسخگوی عملکرد خود باشد.

استاندار قم همچنین تولید محتوای مناسب و کاربردی را لازمه ارتباط قوی و موثر با رسانه ها و تاثیر بر افکار عمومی دانست و ادامه داد: تشکیل شورای اطلاع رسانی استان در جهت سیاست گذاری ارتباطات و نظارت بر تولید محتوا در بین دستگاه های استان نقشی بسزا خواهد داشت.

مقام عالی دولت در استان با بیان ضرورت شفافیت در ارائه اخبار و اطلاعات اظهار کرد: شفافیت امری مهم در ارائه عملکرد توسط مدیران اجرایی است و باید در این راستا به نقش رسانه ها در افکار عمومی جامعه توجه کافی داشته باشند.

استاندار قم در خاتمه خاطر نشان کرد: دبیران کمیته های ذیل شورا طی جلساتی سازوكار پیشنهادی را جهت تصویب در جلسه آتی تدوین نمایند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه دبیران کمیته ها و برخی از اعضای شورای اطلاع رسانی استان با استقبال از تشکیل این شورا، به اهمیت برگزاری آن و بیان دیدگاه های خود در حوزه ارتباطات و رسانه پرداختند.

در این جلسه نمایندگانی از بخش های رسانه ای و خبرگزاری های رسمی استان حضور داشتند که نظرات خود را در مورد ارتباط متقابل و مثمر ثمر با شورای اطلاع رسانی استان ارائه کردند.

 


٠٤:٢٩ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٥٥    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج
استاندار قم
اطلاعيه هاي مهم و مقالات
گزارش تصويري

بازديد رئيس مجلس شوراي اسلامي و استاندار قم از واحدهاي صنعتي در منطقه اقتصادي سلفچگانبازديد رئيس مجلس شوراي اسلامي و استاندار قم از واحدهاي صنعتي در منطقه اقتصادي سلفچگان روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 29-05-98روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 29-05-98 ديدار استاندار قم با ياسين الياسري وزير كشور عراقديدار استاندار قم با ياسين الياسري وزير كشور عراق روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 27-05-98روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 27-05-98
ادارات و سازمان ها
اوقات شرعي
- معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي:
- معاونت هماهنگي امور عمراني:
- معاونت امور اقتصادي و توسعه منابع:
- معاونت هماهنگي امور زائرين:
- روابط عمومي و امور بين الملل:
- بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي:
31620590
31620111
31620104
31620211
31620231
31620146
- تلفن گويا:
- حراست:
- سامد:
- دفتر فرماندار قم:
- فكس :
- كد پستي:
31620380،31620444،31620443
31620286
31620459
37117210
36564357
3718187819