گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18562998
بازدید کنندگان امروز : 10495
بازدید کنندگان این صفحه : 6745049
بازدید کنندگان آنلاین : 13
مدت زمان تولید صفحه : 0/7813
اخبار > پيام استاندار قم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي


  چاپ        ارسال به دوست

پيام استاندار قم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي

«بسمه تعالي»


فرا رسيدن « 27 ارديبهشت» روز ملي ارتباطات و روابط عمومي را به همه فعالان و تلاشگران اين عرصه تبريك عرض مي نمايم.
روابط عمومي به مفهوم امروزي، از الزامات عصر دانايي، عنصر اثرگذار چرخه اطلاع رساني و اصلي ترين حلقه اتصال و پيوند دو سويه سازمان ها با مخاطبين و جامعه هدف محسوب مي شود. روابط عمومي در خور چنين جايگاه و توصيفي، نقشي مهم و راهبردي در سازمان بر عهده داشته و مي كوشد تا با بکارگیری دانش، مهارت و خلاقيت، فضای سالم و مطلوبي را برای گردش شفاف، سريع و صحيح اطلاعات در جامعه، تنوير افكار عمومي و تسهيل تعاملات اجتماعي بر پايه اعتماد متقابل فراهم آورد. پيچده تر شدن روابط اجتماعي و سرعت بالاي تبادل اطلاعات در عصر جديد، روابط عمومي را به يك نياز اجتناب ناپذير و حياتي جامعه كنوني تبديل كرده است. تغيير و تحولي كه حركت تلاشگران عرصه روابط عمومي به سمت حرفه اي گرايي براي بقاء و اثرگذاري بيشتر در اين عرصه و پاسخگويي بهتر به نيازهاي مورد مطالبه جامعه از آنان را امري ضروري و غير قابل انكار كرده است. اما در واقعيت امروز روابط عمومي ها با كاركرد فعلي و ساختار موجود تا رسيدن به جايگاه واقعي خود فاصله بسيار دارند و قرار گرفتن در چنين جايگاه شايسته اي، مستلزم بازنگري در عملكرد گذشته، بهره گيري از دانش روز، برنامه ريزي و استفاده مناسب و بهينه از شیوه های نوين و مؤثر اطلاع رسانی و گفتمان سازي براي فرداي بهتر است.
روز روابط عمومي، فرصت مناسبي براي واكاوي وضعيت موجود روابط عمومي در كشور و نيز بررسي نقاط ضعف و قوت و آسيب شناسي اقدامات و چالش هاي پيش روي اين حوزه با بهره مندي از نقطه نظرات و ايده هاي نخبگان و كارشناسان و اصحاب فن است.
اينجانب ضمن تبريك مجدد اين روز، براي همه مديران روابط عمومي و دست اندركاران اين عرصه در استان قم از خداوند متعال آرزوي توفيق و سربلندي در راه انجام شايسته وظايف و مأموريت هاي محوله را خواستارم.


بهرام سرمست
استاندار قم


١٠:٣٧ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٦١خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد