گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18563255
بازدید کنندگان امروز : 173
بازدید کنندگان این صفحه : 6745190
بازدید کنندگان آنلاین : 6
مدت زمان تولید صفحه : 1/0313
اخبار > قدرداني استاندار قم از كاركنان اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري قم


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي صورت گرفت:

قدرداني استاندار قم از كاركنان اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري قم

استاندار قم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي از كاركنان روابط عمومي و امور بين الملل استانداري و فرمانداري قم قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم دكتر بهرام سرمست استاندار قم ظهر پنج شنبه در نشست با كاركنان اداره کل روابط عمومي استانداري و فرمانداري قم، طي سخناني با اشاره به نقش روابط عمومي ها در انعكاس خدمات دولت به مردم اظهار كرد: استفاده از همه ي ظرفيت هاي رسانه اي در اين راستا از اهميت ويژه برخوردار است.

سرمست مديريت افكار عمومي را از مهمترين وظايف روابط عمومي ها دانست و گفت: فعاليت در اين حوزه از حساسيت بالايي برخوردار مي باشد و برقراري تعامل موثر با رسانه ها در اين راستا امري ضروري است.

استاندار قم در ادامه با تاكيد بر اينكه از مجموعه ي دستگاه ها و نهادهاي اجرايي استان بايستي صداي واحدي شنیده شود افزود: روابط عمومي ها موظف هستند از بروز صداهای ضد و نقیض در فضاي رسانه اي كه موجب سردرگمي مخاطبين مي شود پرهیز نمایند.

وي در بخش پاياني سخنان خود با اشاره به در پيش بودن انتخابات مجلس شوراي اسلامي، بي طرفي مديران دولتي را يك امر اجتناب ناپذير دانست و با بيان اينكه در اين زمينه هيچ گونه ملاحظه ای نخواهيم داشت تصريح كرد: روابط عمومي ها بايستي از انتشار هرگونه خبري كه شائبه ي جانبداري مديران را ايجاد مي كند جلوگيري كنند.

استاندار قم در پايان اين نشست با اهداي لوح از خدمات كاركنان روابط عمومي و امور بين الملل استانداري و فرمانداري قم قدرداني نمود.

 


١٤:٥٣ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٦٢    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد