گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18563261
بازدید کنندگان امروز : 179
بازدید کنندگان این صفحه : 6745192
بازدید کنندگان آنلاین : 12
مدت زمان تولید صفحه : 0/7813
اخبار > مدیران دولتی راهبردهای رونق تولید در حوزه معادن را با جدیت پیگیری کنند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم تاکید کرد:

مدیران دولتی راهبردهای رونق تولید در حوزه معادن را با جدیت پیگیری کنند

استاندار قم بر اهتمام جدی مدیران دولتی در اجرایی شدن راهبردهای رونق تولید در حوزه معادن تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در هفتمین جلسه شورای معادن استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن به موقع مصوبات جلسات، گفت: در مورد مصوبات، بایستی زمانبندی اجرای مصوبات، دستگاه مجری و واحد پیگیری کننده مشخص و پیگیری لازم از سوی دبیرخانه برای عملیاتی شدن مصوبات صورت پذیرد.

سرمست با تاکید بر استانداردسازی معادن استان، اضافه کرد: بهره برداری از معادن در اجرای مسئولیت های اجتماعی خود در نهایت دقت و توجه صورت پذیرد .

مقام عالی دولت در استان، همچنین به موضوع مطالعات مجدد در حوزه برداشت شن و ماسه اشاره کرد و گفت: طرح مطالعاتی ظرفیت یابی محدوده شن و ماسه در استان به عنوان یک اولویت در دستور کار قرارگیرد.

وی با تاکید بر تبیین راهبردهای رونق تولید با برش موضوعی معادن، خاطر نشان کرد: فعال سازی، فرآوری و استفاده از ظرفیت معادن در قالب چهار راهبرد تعیین شده برای معادن استان در چارچوب طرح راهبردی رونق تولید با جدیت پیگیری شود.

لازم به ذکراست در این جلسه دستورات جلسه در موضوعات: برآورد میزان نیاز استان به شن و ماسه، انجام طرح مطالعاتی پتانسیل یابی شن و ماسه استان، مطالعه و اعلام ذخایر رودخانه ای قابل واگذاری، واگذاری معادن شن و ماسه غیر فعال از طریق مزایده و نیز ممنوعیت محدوده جدید شن وماسه استان در مناطق آبرفتی و تپه ماهورها تا اطلاع ثانویه تصویب گردید .

 


١٥:٠٩ - پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٩٠خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد