خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1399/5/19 - ساعت: 16:26

معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم گفت:

85 درصد پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم رعایت می‌شود

85 درصد پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم رعایت می‌شود

معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم گفت: بنا بر گزارش‌ها، همه دستگاه‌ها در دوران بیماری کرونا بیش از 85 درصد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و الزامات موردنیاز مراجعه‌کنندگان را در اختیارشان قرار داده‌اند.

85 درصد پروتکل‌های بهداشتی در ادارات قم رعایت می‌شود

معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم گفت: بنا بر گزارش‌ها، همه دستگاه‌ها در دوران بیماری کرونا بیش از 85 درصد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و الزامات موردنیاز مراجعه‌کنندگان را در اختیارشان قرار داده‌اند.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم :محمدرضا گروسي در گفت‌وگو باخبرنگاران با اشاره به اهمیت توجه به فرصت‌های کرونا برای افزایش خدمات الکترونیکی، دستگاه‌هایی که فعالیت‌های مناسبی را در دوران کرونا ارائه داده‌اند را نام برد و اظهار داشت: این دستگاه‌ها در ستاد ملی مبارزه با کرونا موردتقدیر قرارگرفته و در یک بازه زمانی کوتاه با عملکرد عالی موردتقدیر مسئولان استانی و ملی نیز قرار گرفتند.
معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم از الزام ارائه آموزش‌ها موردنیاز در حوزه خدمات الکترونیکی به دستگاه‌ها و شهروندان خبر داد و تأکید کرد: خدمات و آموزش‌هایی که منجر به دریافت خدمات مناسب‌تری از طرف شهروندان می‌شود از طریق رسانه ملی ارائه‌شده و بخشی از این آموزش‌ها نیز از طریق حوزه آموزش و پژوهش و برنامه‌ریزی استانداری تعریف و به پرسنل استانداری به‌صورت غیرحضوری و بخشی نیز توسط مدیران استانی با حضور در شبکه استانی ارائه شد.
وی گزارش عملکردی از نظارت و بازرسی‌های سرزده از ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان توسط این معاونت ارائه داد و خاطرنشان کرد: این بازدیدهای سرزده از همه دستگاه‌ها و مراکز آموزشی ازجمله مراکز آموزش عالی و آموزش ‌و پرورش باهدف رصد و بررسی وضعیت موجود و مطلوب انجام و گزارش آن در ستاد مبارزه با کرونا استان ارائه شد.
گروسی ادامه داد: در این بازدیدها تکالیف و وظایف همه دستگاه‌ها ابلاغ‌شده و بر اجرای همه پروتکل‌های بهداشتی تأکید گردید و بنا به گزارش‌های واصل‌شده از دانشگاه علوم پزشکی قم همه دستگاه‌ها در دوران بیماری کرونا بیش از 85 درصد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و الزامات موردنیاز مراجعه‌کنندگان را در اختیارشان قرار داده‌اند.
وی حجم مراجعات و فضای فیزیکی را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهم خواند و خاطرنشان کرد: در بعضی از موارد، حجم مراجعات و فضای فیزیکی اجازه رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی را به شهروندان و پرسنل دستگاه نداده و در این راستا شکایات مردم نیز رسیدگی شده و تذکرات لازم به دستگاه موردنظر داده شد.
معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم با تأکید بر ارائه خدمات غیرحضوری دستگاه‌ها ابراز کرد: از دستگاه‌ها خواسته‌شده خدمات نیازمند مجوز برای ارائه غیرحضوری را از وزارت خانه و یا سازمان‌های مرتبط پیگیری کرده و مجموعه اداره کل ارتباطات و ارتباطات استان و اداره کل فن‌آوری استانداری نیز پیگیر این موضوع هستند.

شناسه خبر: 21854      تعداد بازدید: 1479

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها