خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1399/5/29 - ساعت: 10:23

پيام استاندار به مناسبت ارتحال آيت الله تسخيري(ره)

پيام استاندار به مناسبت ارتحال آيت الله تسخيري(ره)

استاندار قم در پيامي درگذشت آيت الله تسخيري مشاور مقام معظم رهبري در امور جهان اسلام و رئيس پيشين مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي را تسليت گفت.

بسم الله الرحمن الرحيم

«انا لله و انا اليه راجعون»

خبر ارتحال عالم رباني حضرت آیت الله محمدعلی تسخیری(ره)، مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام و رئیس پیشین مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی موجب تأسف و تأثر گردید.

شخصيت برجسته اي كه سراسر حيات پر بركت خويش را در راه اعتلاي دين و تقويت وحدت و همدلي در بين فرق و مذاهب اسلامي مصروف داشته و در اين عرصه ها خدمات ارزشمندي را به يادگار گذاشتند.

اينجانب فقدان اين عالم فرهيخته را به مقام معظم رهبری(مدظله العالي)، علما و حوزه هاي علميه جهان اسلام و خانواده مکرم آن بزرگوار تسليت عرض نموده و از درگاه ايزد منان علو درجات و غفران واسعه براي ايشان و صبر و اجر جزيل براي بازماندگان معزز مسألت دارم.

بهرام سرمست
استاندار قم

 

 

شناسه خبر: 21929      تعداد بازدید: 1211

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها