خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1399/8/20 - ساعت: 13:45

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار قم ؛

طرح محدوديت ساعت كاري گروه هاي شغلي غير ضرور از امروز در قم اجرايي مي شود

طرح محدوديت ساعت كاري گروه هاي شغلي غير ضرور از امروز در قم اجرايي مي شود

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار قم گفت: از امروز (بيستم آبان) به مدت يك ماه طرح محدوديت ساعت كاري براي گروه هاي شغلي غير ضرور( 2 تا 4) در قم اجرايي مي شود.

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار قم گفت: از امروز (بيستم آبان) به مدت يك ماه طرح محدوديت ساعت كاري براي گروه هاي شغلي غير ضرور( 2 تا 4) در قم اجرايي مي شود.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، دكتر بيژن سليمان پور معاون استاندار و سخنگوي ستاد استاني مديريت كرونا در گفتگو با خبرگزاري صدا و سيما با اشاره به روند صعودي و نگران كننده شيوع ويروس كرونا در روزها و هفته هاي اخير اظهار كرد: متأسفانه آمار مبتلايان و فوتي هاي كرونا در اكثر نقاط كشور و استان قم به طور چشمگيري رو به افزايش است.
وي به تمهيدات اتخاذ شده براي كنترل شتاب اين ويروس اشاره و تصريح كرد: برابر مصوبه ستاد ملي مديريت كرونا، مقرر گرديد ممنوعيت ها و محدوديت هاي يكماهه جديدي از 20 آبان تا 20 آذر ماه براي فعاليت اصناف و مشاغل غير ضرور در مراكز استان ها و شهرهاي پرجمعيت از جمله قم اعمال شود.
معاون استاندار قم با بيان اين كه برابر اين تصميم، پايان كار گروه هاي شغلي 2 تا 4 در قم ساعت 18 خواهد بود افزود: هماهنگي هاي لازم با اتاق اصناف و اتحاديه ها براي اجراي شايسته اين طرح انجام گرفته است و با خاطيان برابر قانون برخورد خواهد شد.
سليمان پور همچنين با قدرداني از همكاري خوب مردم و مجموعه اصناف در زمينه رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي گفت: اميدواريم با استمرار اين همكاري ها و اجرايي شدن تصميمات ستاد ملي و استاني كرونا، شاهد رسيدن به شرايط مطلوب در مديريت و كنترل اين بيماري باشيم.

شناسه خبر: 22284      تعداد بازدید: 1251

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها