خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
زمان انتشار: 1400/7/7 - ساعت: 11:53

پیام تسلیت استاندار قم به مناسبت درگذشت پیشکسوت ورزش استان

پیام تسلیت استاندار قم به مناسبت درگذشت پیشکسوت ورزش استان

استاندار قم در پیامی درگذشت محسن نادری پیشکسوت ورزش بستکبال قم را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر سرمست استاندار قم بدین شرح است:

«انا لله و انا اليه راجعون»


خبر درگذشت پيشكسوت ارزنده ورزش استان قم و فعال عرصه توليد، اشتغال و كارآفريني زنده ياد "محسن نادري" موجب تأسف و تأثر گرديد.
اين پيشكسوت نامدار و با اخلاق، ساليان زيادي از عمر خود را وقف پيشرفت و تعالي بسكتبال استان قم و جذب جوانان علاقه مند به اين رشته كرد و بدون شك ياد و نام نيك و خدمات ارزشمند وي براي هميشه در خاطر مردم شريف قم و ورزش دوستان اين ديار باقي خواهد ماند.
اينجانب اين ضايعه تلخ را به بازماندگان سوگوار آن فقيد و جامعه كارگري و ورزش استان به خصوص خانواده بزرگ بسكتبال تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای روح بلند ایشان رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان محترم صبر و اجر مسألت دارم.


بهرام سرمست
استاندار قم

شناسه خبر: 23563      تعداد بازدید: 543

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹
یادداشت ها