خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/28 - ساعت: 22:46

در بازدید معاونین استاندار قم از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)مطرح شد؛

قدردانی از خدمات ماندگار ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره) در ایام کرونا

قدردانی از خدمات ماندگار  ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره) در ایام کرونا

معاونین سیاسی، امنیتی و توسعه مدیریت استاندار قم در بازدید از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان قم، با اشاره به نقش مهم و تلاش های اثرگذار این ستاد در عرصه های گوناگون خدمت به مردم و محرومیت زدایی، از نقش آفرینی و خدمات ماندگار این مجموعه در ایام کرونا در سطح کشور و استان قم قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، معاونین سیاسی، امنیتی و توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با حضور در اداره کل ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره) در قم ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید این ستاد برای وی آرزوی موفقیت کردند.

احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: ستاد در سالهای اخیر منشاء خدمات شایسته ای به محرومان و مستضعفان بوده و امیدواریم در مدیریت جدید این خدمات با قوت بیشتری ادامه یابد. وی یکی از ماموریت های ستاد را توجه به محرومان دانست و افزود: رسیدگی به مستضعفان و محرومان جامعه وظیفه ای است که امام راحل عظیم الشان ما بارها بر آن تاکید نموده و مقام معظم رهبری نیز همواره از دغدغه هایشان بوده و لذا این موضوع مسئولیت در این ستاد را خطیر و با اهمیت می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار نیز با اشاره به سوابق مدیرکل جدید گفت: آقای عبدی از نیروهای جوان و با انگیزه و انقلابی است و قطعا با حضور ایشان شاهد توسعه خدمات به محرومان واقعی خواهیم بود.
وی خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در ایام کرونا را ستودنی دانست و افزود: این ستاد در روزهایی که مردم نیازمند به توجه بیشتر دولت بودند به خوبی در میدان عمل حاضر شد و کسری های موجود را جبران نمود و ضمن تامین نیازمندیهای جامعه و توزیع بسته های حمایتی ، با تولید واکسن برکت نقش موثری در بهبود وضعیت کرونا ایفا نمود.
قریشی گفت: ستاد اجرایی در قم جزو مجموعه های پیشرو در ایام کرونا بود و امیدواریم در تمامی عرصه ها تداوم این نقش را شاهد باشیم.

در این جلسه احمد عبدی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گزارشی از وضعیت موجود ستاداجرایی و برنامه های خود ارائه نمود.

 

شناسه خبر: 25022      تعداد بازدید: 387

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها