خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/3/1 - ساعت: 13:10

معاون سیاسی استاندار قم:

اقدامات جهادی در عرصه آموزش و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر ضروری است

اقدامات جهادی در عرصه  آموزش و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر  ضروری است

معاون استاندار قم با اشاره به فعالیت های دولت سیزدهم در کاهش آسیب های اجتماعی، اقدامات جهادی در عرصه های آموزش و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر را مهم و ضروری دانست.

 به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که صبح شنبه در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار گردید، با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد بهره گیری از اقدامات جهادی در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی، افزود: در زمینه مبارزه با مواد مخدر اجرای اقدامات جهادی در همه سطوح الزامی است.
معاون استاندار قم به اهمیت آموزش در زمینه پیشگیری از آثار و تبعات مواد مخدر اشاره کرد و افزود: همه دستگاه ها در این امر مهم در کنار آموزش و پرورش به موضوع آگاه سازی و  آموزش نسل جوان و نوجوان کمک کنند.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های آموزشی و مردمی در امر مبارزه با مواد مخدر، ادامه داد: نقش انجمن اولیاء و مربیان در مدارس و نیز برنامه ریزی برای بهره مندی موثر از اوقات فراغت دانش آموزان در دستور کار مدیران قرار گیرد.
حاجی زاده اقدامات گروه های جهاد در برهه های مهم اجتماعی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این گروه های مردمی و جهادی آماده کامل برای ورود به عرصه پیشگیری از آسیب های اجتماعی را دارند.
معاون استاندار قم یاد آور شد: از انجام کارهای موازی پرهیز شود و با اجماع فعالیت های همه بخش ها و دستگاه ها در قالب یک مجموعه، اقدامات اساسی در سطح استان شکل گیرد.
وی با بیان ضرورت  اقدامات پیشگیرانه و آموزشی در زمینه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان های جدید، گفت: دولت سیزدهم، دغدغه خدمت دارد و باید همه مدیران در راستای اجرای سیاست های کلان کشور در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند.

شناسه خبر: 25035      تعداد بازدید: 289

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها