خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/3/9 - ساعت: 8:16

معاون استاندار قم:

ایمن سازی جاده ها و نقاط حادثه خیز استان با جدیت در حال پیگیری است

ایمن سازی جاده ها و نقاط حادثه خیز استان با جدیت در حال پیگیری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقاء ضریب ایمنی جاده ها و کاهش تصادفات گفت: ایمن سازی محورها و نقاط حادثه خیز شناسایی شده در دستور کار دستگاه های متولی قرار داشته و با جدیت در دست پیگیری و اقدام است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم در سومین جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی و حمل ونقل راه های استان که روز یکشنبه در سالن بقیه الله برگزار شد با اشاره به افزایش حجم تردد ها و سفر به قم در  تعطیلات نیمه خرداد  و فصل تابستان تصریح کرد: نقش پلیس و حضور کارشناسان فنی برای بررسی کارشناسی موارد خطر زا در راههای استان و  ایمن سازی جاده های پرتردد استان بسیار با اهمیت است.
معتمدی کاهش تصادفات و پیاده سازی برنامه های ارتقای ایمنی ترافیک جاده ها را منوط به اجرای تکالیف مشخص شده دستگاه های عضو  کمیسیون ایمنی راه ها دانست و گفت: عملکرد دستگاه ها در سال جاری به طور دقیق مورد ارزیابی قرار می گیرد.
وی با بیان این که اقدامات مهمی در راستای ارتقای ایمنی راه‌های استان صورت گرفته است افزود: این مهم به عنوان یک اولویت اساسی در دستور کار دستگاه های متولی قرار داشته که امیدواریم نتایج این اقدامات را در کاهش آمار تصادفات و تلفات جاده ای شاهد باشیم.
شایان ذکر است در این جلسه  رئیس پلیس راهور استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دو ماهه این مجموعه، از افزایش 28 درصدی تردد مجموع  خودرو های سبک و نیمه سنگین طی دو ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته در راههای استان خبر داد.

شناسه خبر: 25089      تعداد بازدید: 292

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها