خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/3/29 - ساعت: 9:4

با حضور معاون استاندار قم و جمعی از مسئولان:

عملیات اجرای خط انتقال آبرسانی به روستاهای شهر قنوات آغاز شد

 عملیات اجرای خط انتقال آبرسانی به روستاهای شهر قنوات آغاز شد

آیین کلنگ زنی پروژه اجرای خط انتقال آبرسانی به روستاهای شهر قنوات، با حضور ابراهیم معتمدی معاون هماهنگي امور عمراني استاندار قم و جمعی از مسئولان و مردم این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، طرح اجرای خط انتقال آبرسانی به روستاهای شهر قنوات با هدف آبرسانی به روستاهای دهستان قنوات به طول 11 کیلومتر لوله چدن داکتیل به قطرهای 400 و 500 میلیمتر از اعتبارات سفر رییس جمهوری به استان قم به مبلغ 420 میلیارد ریال شروع شد که در مدت سه ماه این طرح به پایان خواهد رسید. 

آیین کلنگ‌زنی این طرح در مسجد صاحب‌الزمان(عج) شهر قنوات با حضور حجت الاسلام و المسلمين رضا كرمي‌پور امام جمعه قنوات، مجید آقازاده حبشی معاون مهندسی و توسعه  شرکت مهندسی آب و فاضلاب (آبفا) کشور، ابراهیم معتمدی معاون هماهنگي امور عمراني استاندار قم، عباس ذاکریان فرماندار قم، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رییسه و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و شهر قنوات و مردم این شهر برگزار شد. 

معاون مهندسی و توسعه  شرکت مهندسی آب و فاضلاب (آبفا) کشور در این آیین، از طرح جهاد آبرسانی در سطح کشور به عنوان یک «اَبَر پروژه» نام برد و گفت: در دولت سیزدهم در کنار اجرای طرح‌های گوناگون، با اجرای این طرح تلاش می‌شود که آبرسانی به 10 هزار روستای کشور انجام شود. 

مجید آقازاده حبشی افزود: در این طرح، حدود ۱۹ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آبرسانی به 7 هزار روستا با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) قرارداد بسته شده و تاکنون حدود 7 هزار میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.  

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح؛ یکهزار و 670 مخزن با ظرفیت 59 هزار مترمکعب، 647 ایستگاه پمپاژ، 9 هزار و 700 کیلومتر خط انتقال و بیش از 12 هزار کیلومتر شبکه توزیع ساخته خواهد شد.

شناسه خبر: 25169      تعداد بازدید: 275

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم
یادداشت ها