خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/3/29 - ساعت: 11:27

با حضور مدیرکل بازرسی نهاد ریاست جمهوری انجام شد؛

بررسی وضعیت نامه های مردمی سفر رئیس جمهور به قم

بررسی وضعیت نامه های مردمی سفر رئیس جمهور به قم

مدیرکل بازرسی، نظارت و ارزیابی عملکرد مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در سفر به استان قم، وضعیت نامه های مردمی جمع آوری شده در سفر سال گذشته رئیس جمهور به این استان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام مجید رضا فولادی مدیرکل بازرسی، نظارت و ارزیابی عملکرد مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در جریان سفر به قم، از مرکز ارتباطات مردمی (سامد) استانداری قم بازدید کرد.

وی سپس در جلسه ای با حضور مدیران بانک های استان با بیان این که هیچ قصوری از بابت تاخیر در پاسخ به درخواست های مردمی به ویژه در سفر های استانی ریاست جمهور ی از هیچ مقام و نهادی  پذیرفته نیست ،خاطر نشان کرد :  از 83 هزار نامه ثبت شده در سفر  آیت الله رئیسی به  استان قم، قریب به۱۴ هزار مورد آن به بانک ها ی استان ارجاع شده است.

مدیرکل بازرسی نهاد ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم همکاری بانک های استان برای پرداخت تسهیلات مصوب گفت: رسیدگی سریع ،دقیق و بارویکرد حل مساله به مطالبات عمومی مردم از وظایف دستگاههای اجرایی است .

وی ارتباط مستمر مراکز ارتباطات مردمی با شهروندان را در جهت رسیدن به عدالت و پاسخگویی شفاف ضروری دانست و گفت: نامه های مردمی در نهاد ریاست جمهوری در اولویت امور است و رسیدگی به آنها در ارزیابی عملکرد مدیران تاثیر مستقیم دارد .

شناسه خبر: 25171      تعداد بازدید: 181

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد
یادداشت ها