خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/3/31 - ساعت: 14:14

استاندار قم:

بانک های خصوصی منابع خود را صرف توسعه استان کنند

  بانک های خصوصی منابع خود را صرف توسعه استان کنند

استاندار قم، با تاکید بر ضرورت مطالبه جدی سهم سرمایه گذاری های مردم قم در بانک های خصوصی گفت: این بانک ها باید منابع و درآمدهای خود را صرف توسعه و شکوفایی اقتصاد استان کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی روز سه شنبه در چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم، در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری افزود: کشور دچار مشکل کم‌آبی است و باید در رابطه با تخصیص آب به واحدهای صنعتی راهکار ایجاد شود.
وی ادامه داد: در این زمینه شرکت های آب و فاضلاب (آبفا)، برق و گاز؛ یک بازنگری روی مصرف فعلی واحدهای صنعتی انجام دهند و اصلاح نظام توزیع در این زمینه در واحدهای صنعتی صورت بگیرد و در یک زمان مشخص این مساله تعیین تکلیف شود.
وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: سازمان‌های مرتبط، بررسی‌های لازم را، در رابطه با طرح‌هایی که قرار است به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی کنند، انجام دهند تا طرح‌هایی به بانک ها معرفی شوند که شرایط لازم را برای دریافت تسهیلات داشته باشند.
شاهچراغی با تاکید بر این که منابع بانک های خصوصی باید صرف توسعه استان شود اظهار داشت: باید سهم مردم استان قم از منابعی که در بانک های خصوصی گذاشته و جای دیگری خرج می شود مطالبه بشود.
استاندار قم با بیان اینکه باید بیش از گذشته کار و تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: برای رفع موانع و مشکلات و پیشرفت امور؛ نیازمند پیگیری جدی، مستمر و مداوم در امور گوناگون توسط مدیران مرتبط هستیم.

شناسه خبر: 25185      تعداد بازدید: 167

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد
یادداشت ها