خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/2 - ساعت: 9:47

معاون استاندار قم:

اصلاح اقتصاد کشور با همه توان آغاز شده است/ لزوم بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها

 اصلاح اقتصاد کشور با همه توان آغاز شده است/ لزوم بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم، با تاکید بر لزوم نظارت و کنترل دقیق قیمت ها گفت: علیرغم مشکلات، اصلاح اقتصاد کشور با همه توان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم گفت: امروز دولت در شرایط دفاع مقدس قرار گرفته و اقدامات مثبت و مؤثر برای اصلاح اقتصاد کشور را که حقیقتاً بسیار سخت و دشوار بوده را با همه توان آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه هرچه جلوتر می‌رویم فضا و مسیر شفاف‌تر و انسجام در جامعه هرچه بیشتر به وجود می‌آید، خاطرنشان کرد: امروز همه مردم و مسئولان باید دست در دست یکدیگر داده تا از این شرایط عبور کرده و نتایج مثبت طرح‌های دولت نمایان شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به اینکه عدم شفافیت و صداقت دولت گذشته، ذهنیت نامناسبی در جامعه ایجاد کرده است، بر ضرورت جلب نظر و اعتماد مردم تأکید کرد و گفت: قطعاً ما به مردم حق می‌دهیم و باید با کارهای عملیاتی و میدانی، این اعتماد را بازگردانیم.

وی با تأکید بر اینکه دولت با کمک رسانه‌ها، افکار عمومی را اقناع کرده و امید و نشاط را به جامعه بازمی‌گرداند، تصریح کرد: بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان بازار، باید در کنار دولت و ملت باشند و از ظرفیت آن‌ها برای به حرکت درآوردن چرخ تولید بهره‌مند شویم.

امیدیان همچنین بازرسی و نظارت بر بازار را موردتوجه قرار داد و گفت: این بازرسی‌ها باید به‌صورت مستمر در بازار ادامه داشته باشد و مردم به‌خوبی حس کنند که دستگاه‌های اجرایی بر اوضاع بازار کنترل و نظارت دقیقی دارند.

وی در پایان مشکلات بخش تولید را در نهایت مشکل دولت و کشور دانست و گفت: همه نهادها و دستگاه‌ها باید از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای حل مشکلات بخش تولید و توزیع استفاده کرده تا آثار و برکات آن را در اقتصاد و معیشت مردم شاهد باشیم.

کارگروه تنظیم بازار استان قم با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد و در این جلسه ضمن بحث و تبادل‌نظر در رابطه با حفظ میزان موجودی و جذب کالاهای اساسی، بر لزوم برخورد با تخلفات واحدهای صنفی و ادامه نظارت‌ها و بازرسی‌ها تأکید شد.

شناسه خبر: 25196      تعداد بازدید: 146

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار   مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد
یادداشت ها