خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/2 - ساعت: 9:47

معاون استاندار قم:

اصلاح اقتصاد کشور با همه توان آغاز شده است/ لزوم بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها

 اصلاح اقتصاد کشور با همه توان آغاز شده است/ لزوم بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم، با تاکید بر لزوم نظارت و کنترل دقیق قیمت ها گفت: علیرغم مشکلات، اصلاح اقتصاد کشور با همه توان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم گفت: امروز دولت در شرایط دفاع مقدس قرار گرفته و اقدامات مثبت و مؤثر برای اصلاح اقتصاد کشور را که حقیقتاً بسیار سخت و دشوار بوده را با همه توان آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه هرچه جلوتر می‌رویم فضا و مسیر شفاف‌تر و انسجام در جامعه هرچه بیشتر به وجود می‌آید، خاطرنشان کرد: امروز همه مردم و مسئولان باید دست در دست یکدیگر داده تا از این شرایط عبور کرده و نتایج مثبت طرح‌های دولت نمایان شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به اینکه عدم شفافیت و صداقت دولت گذشته، ذهنیت نامناسبی در جامعه ایجاد کرده است، بر ضرورت جلب نظر و اعتماد مردم تأکید کرد و گفت: قطعاً ما به مردم حق می‌دهیم و باید با کارهای عملیاتی و میدانی، این اعتماد را بازگردانیم.

وی با تأکید بر اینکه دولت با کمک رسانه‌ها، افکار عمومی را اقناع کرده و امید و نشاط را به جامعه بازمی‌گرداند، تصریح کرد: بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان بازار، باید در کنار دولت و ملت باشند و از ظرفیت آن‌ها برای به حرکت درآوردن چرخ تولید بهره‌مند شویم.

امیدیان همچنین بازرسی و نظارت بر بازار را موردتوجه قرار داد و گفت: این بازرسی‌ها باید به‌صورت مستمر در بازار ادامه داشته باشد و مردم به‌خوبی حس کنند که دستگاه‌های اجرایی بر اوضاع بازار کنترل و نظارت دقیقی دارند.

وی در پایان مشکلات بخش تولید را در نهایت مشکل دولت و کشور دانست و گفت: همه نهادها و دستگاه‌ها باید از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای حل مشکلات بخش تولید و توزیع استفاده کرده تا آثار و برکات آن را در اقتصاد و معیشت مردم شاهد باشیم.

کارگروه تنظیم بازار استان قم با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد و در این جلسه ضمن بحث و تبادل‌نظر در رابطه با حفظ میزان موجودی و جذب کالاهای اساسی، بر لزوم برخورد با تخلفات واحدهای صنفی و ادامه نظارت‌ها و بازرسی‌ها تأکید شد.

شناسه خبر: 25196      تعداد بازدید: 285

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم
یادداشت ها