خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/3 - ساعت: 13:0

بازدید معاون استاندار قم از پلیس راهور استان/تقدیر از خدمات پلیس در برگزاری مراسمات مختلف

بازدید معاون استاندار قم از پلیس راهور استان/تقدیر از خدمات پلیس در برگزاری مراسمات مختلف

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم از آخرین وضعیت ترافیکی استان و فعالیت‌های پلیس راهور استان قم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده امروز با حضور در ساختمان مرکزی پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم، از بخش‌های مختلف این پلیس تخصصی بازدید کرد.
وی ضمن تقدیر از عملکرد پلیس راهور گفت: عملکرد شایسته مأموران این مرکز در شرایط سخت قابل‌تقدیر است،‌ چراکه خدمت به زائران استان برای تردد هر چه آسان‌تر و دسترسی به اماکن مذهبی اولویت اصلی آن‌هاست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم افزود: با توجه به حساسیت استان در مراسمات، قطعاً بار مسئولیت زیادی بر دوش مأموران راهنمایی و رانندگی استان است و این بخش در بسیاری از موارد در معرض قضاوت قرار می‌گیرد.
سرهنگ غلامرضا صدفی نیز در این بازدید گزارشی از عملکرد مأموران راهور استان در برنامه اجتماع خانوادگی (سلام فرمانده) جمکران ارائه کرد.

شناسه خبر: 25199      تعداد بازدید: 353

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم بررسی مشکلات هنرمندان صنایع دستی استان قم
یادداشت ها