خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/25 - ساعت: 21:11

در دیدار معاون وزیر ارشاد با استاندار قم مطرح شد؛

حل مشکلات شهرک چاپ و نشر قم در دست پیگیری است

حل مشکلات شهرک چاپ و نشر قم در دست پیگیری است

استاندار قم در دیدار معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مرتفع شدن مسائل مربوط به واگذاری زمین شهرک چاپ و نشر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی امروز در دیدار معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در موضوع شهرک چاپ و نشر با پیگیری‌های انجام‌شده، مسائل مربوط به واگذاری زمین و سند آن حل‌شده و این شهرک می‌تواند در حل مسائل حوزه نشر تأثیرگذار باشد.

وی یادآور شد: در روز 27 آبان سالروز شهادت شهید زین‌الدین، کنگره‌ای برای بزرگداشت شهدای استان قم برگزار خواهد شد.

استاندار قم خاطرنشان کرد: در حوزه صنایع فرهنگی برای بخش نشر موانعی وجود دارد که با جدیت به دنبال حل این موانع هستیم.

در بخشی از این دیدار، معاون فرهنگی وزیر ارشاد با بیان اینکه عمده کاغذی که در حال حاضر در کشور مصرف می‌شود وارداتی بوده که قیمت آن بالا است، افزود: البته برای استفاده از ظرفیت داخلی قدم‌هایی برداشته‌شده که به نتیجه رسیدن آن زمان‌بر است.

یاسر احمدوند با تأکید بر اینکه دولت مبلغی را برای واردات کاغذ اختصاص داده است، مطرح کرد: برای چند ماه آینده کاغذ تأمین‌شده است و همزمان‌برای تولیدات داخلی گام‌هایی برداشته‌شده است.

وی ابراز کرد: در سال جاری میزان قابل‌توجهی کاغذ برای نیازهای آموزش و پرورش در داخل از کشور در حال تولید است و در سال آینده علاوه بر کاغذ آموزش و پرورش، نیاز نشر کشور نیز تأمین خواهد شد.

شناسه خبر: 25301      تعداد بازدید: 245

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها