خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/2 - ساعت: 7:19

استاندار قم؛

بسیاری از گره‌های استان قم در حال باز شدن هستند/هیچ موضوعی را بدون برنامه‌ریزی شروع نمی‌کنیم/هویت قم و توانمندسازی دو موضوع مهم در دستور کار

بسیاری از گره‌های استان قم در حال باز شدن هستند/هیچ موضوعی را بدون برنامه‌ریزی شروع نمی‌کنیم/هویت قم و توانمندسازی دو موضوع مهم در دستور کار

استاندار قم گفت: به برکت سفر رئیس‌جمهور به قم بسیاری از گره‌های استان در حال باز شدن هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی در نشست هم اندیشی مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه بار سنگینی از مطالبات مردمی روی زمین‌مانده است، اظهار کرد: تمام تلاش و همت مجموعه استانداری در این راستا است که با اقدامات مفید و مؤثر، موضوع امید در جامعه را که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز است، را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه حدود هزار و 500 تصمیم در مجموعه فعلی استانداری قم اخذ شده است، عنوان کرد: در استانداری تیمی را تشکیل داده‌ایم که تمام این تصمیم‌ها را دنبال کرده و می‌دانند که هرکدام در چه وضعیتی قرار دارد. 

استاندار قم با اشاره به اینکه در مجموعه استانداری قم هیچ موضوع زمین‌مانده‌ای نداریم، مطرح کرد: حتی اگر در جمعی تصمیمی اخذ نموده و پس از مطالعات لازم به این نتیجه رسیدیم که به دلایل مختلف نمی‌توان آن را عملیاتی کرد، دستور بر این است که نتیجه به اطلاع آن جمع برسد.

وی با تأکید بر اینکه با همکاری جمعی می‌توانیم قدم‌های بلندی را برداریم، خاطرنشان کرد: حدود 95 درصد جمعیت استان در خود شهر قم ساکن هستند و متأسفانه بسیاری از آن‌ها نیز در بافت فرسوده زندگی می‌کنند که پس از گذشت سال‌ها هنوز تعیین و تکلیف نشده است.

شاهچراغی سفر رئیس‌جمهور به استان قم را مورد توجه قرار داد و گفت: این سفر برکت‌های بسیاری داشته است و خوشبختانه بسیاری از گره‌های موجود در استان در حال باز شدن است.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌ها و برخی از موضوعات کلان در سفر رئیس‌جمهور پرداخته‌شده است، تصریح کرد: موضوع هویت قم و توانمندسازی دو موضوعی است که امروز باید به‌طور ویژه به آن پرداخته شود.

استاندار قم با بیان اینکه برخی از مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت‌های آستان مقدس حضرت معصومه(س) برطرف خواهد شد، یادآور شد: نگاه مردم و مجاورین حرم باید به آستان مقدس به‌عنوان حامی مردم باشد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25339      تعداد بازدید: 62

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها