خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/3 - ساعت: 9:37

معاون استاندار قم؛

بازنشستگان گنجینه ارزشمند تجارب و ثروت ناملموس سازمان ها هستند

بازنشستگان گنجینه ارزشمند تجارب و ثروت ناملموس سازمان ها هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: بازنشستگی پایان کار نیست و در اسلام چیزی بنام بازنشستگی نداریم و اتفاقا سفارش شده اگر کاری را به پایان رساندید فعالیت جدیدی را آغاز کنید.

سید مهدی قریشی با اشاره به تجربه ارزشمند بازنشستگان افزود: این تجربه به سادگی بدست نیامده است و احتمالا برای برخی از آن که همراه با اشتباهاتی بوده هزینه هایی پرداخت شده و ما نباید بعنوان کسانی که الان در مصدر امور هستیم دوباره انها را تجربه و هزینه جدیدی ایجاد کنیم لذا باید از این تجارب استفاده مفید نماییم.

وی یکی از وظایف کانون بازنشستگان را ایجاد سازوکاری برای بهره گیری از تجارب بازنشستگان دانست و گفت : بازنشستگان گنجینه ارزشمند تجارب و ثروت ناملموس سازمان ها هستند و باید این گنجینه مورد استفاده درست قرار گیرد و در گوشه ای رها نشود. باید تجارب بازنشستگان به رشته تحریر درآمده و در قالب مدیریت دانش سازمانی مورد استفاده قرار گیرد.

معاون استاندار معیشت و رفاه بازنشستگان را مورد توجه قرار داده و افزود: در برنامه های مختلف حمایت از بازنشستگان در دستور کار قرار داشته و باید همه این عزیزان از امکانات موجود برای کارکنان بهره مند شوند.

گفتنی است این مراسم با حضور بازنشستگان استانداری قم بمناسبت ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان در استانداری برگزار و در پایان تعدادی از بازنشستگان جدید قدردانی شدند.

 

 

شناسه خبر: 25353      تعداد بازدید: 150

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها