خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/11 - ساعت: 13:58

معاون استاندار قم:

رویکرد دولت استفاده از فناوری برای ایجاد عدالت و شفافیت است

رویکرد دولت استفاده از فناوری برای ایجاد عدالت و شفافیت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: هر کیلوگرم دام زنده قیمت مصوب داشته و با متخلفین در این زمینه برخورد می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم که در سالن جلسات کرامت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طرحی مبنی بر راه‌اندازی سامانه اعلام بار مجازی دارد، اظهار داشت: این سامانه به دنبال شفاف‌سازی نرخ حمل و نقل است.

وی جلوگیری از ضایع شدن حقوق رانندگان را از دیگر اهداف این طرح برشمرد و افزود: نظم در ساختار حمل و نقل، صدور مجوز اعلام بار بر اساس نوبت و دریافت نوبت جهت حمل بار و حذف رانت از دیگر اهداف اجرای طرح سامانه اعلام بار مجازی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با تاکید بر لزوم حفظ جلب رضایت مشتریان در این طرح، مطرح کرد: این سامانه نیازمند یک پشتیبانی قوی است.

وی در خصوص مصوبه دیگری در راستای قیمت گوشت و دام، عنوان کرد: قیمت مصوب شده برای هر کیلو دام زنده در قم مشخص است که خرید و فروش بیش‌تر از این مبلغ تخلف به حساب می‌آید.

امیدیان همچنین در مصوبه دیگری از 6 واحد تولیدی که موجودی آرد خودشان را کتمان کرده بودند یاد کرد و گفت: مطابق قانون تمام واحدهای صنفی و تجاری باید موجودی خود را اعلام کنند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25413      تعداد بازدید: 106

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها