خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/12 - ساعت: 8:40

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم:

ضرورت استفاده از فرصت هفته دولت برای معرفی عملکردها/مشکلات مردم را از نزدیک و چهره به چهره بررسی کنید

ضرورت استفاده از فرصت هفته دولت برای معرفی عملکردها/مشکلات مردم را از نزدیک و چهره به چهره بررسی کنید

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده در جلسه شورای مدیران حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری که در سالن جلسات اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات شایسته برخی مدیران در ماه‌های گذشته اظهار داشت: باتوجه به هفته دولت، نیاز به برنامه‌ریزی مناسب برای این هفته باید در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه مدیران دولتی به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستند، ابراز کرد: متأسفانه این دولت مظلوم واقع‌شده است و در تولید و انتشار اخبار عملکرد تاکنون به‌شدت ضعیف عمل کرده‌ایم.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم ادامه داد: برگزاری برنامه‌های هفته دولت فرصت مناسبی برای نشان دادن حرکت‌ها و اقدامات مدیران است.

وی با تأکید بر اینکه از طریق رسانه‌ها عملکرد و اقدامات جمع‌آوری‌شده و اعلام شود، تصریح کرد: از فرصت هفته دولت برای ارتباط مستقیم با مردم استفاده کنید و ارتباط چهره به چهره با مردم می‌تواند مانند رسانه‌ای مهم دولت را در پیشبرد اهداف کمک کند.

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: در هفته دولت هر روز یکی از محلات و مساجد را پوشش دهید و مشکلات مردم را از نزدیک بررسی کنید.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25420      تعداد بازدید: 150

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها