خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/12 - ساعت: 9:16

معاون استاندار:

بانک های استان جهت اجرای کامل بخشنامه ممنوعیت دریافت کپی مدارک هویتی دو هفته فرصت دارند

بانک های استان جهت اجرای کامل بخشنامه ممنوعیت دریافت کپی مدارک هویتی دو هفته فرصت دارند

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک که به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار گردید، موضوع اخذ کپی مدارک هویتی در برخی دستگاه های اجرایی و بانک های استان مطرح شد.

سید مهدی قریشی با اشاره به بخشنامه های صادر شده در خصوص ممنوعیت اخذ مدارک هویتی از خدمات گیرندگان در دستگاه های اجرایی گفت: ما باید به حقوق مردم احترام بگذاریم و این موضوع نیز از حقوق مردم است که باید مطالبه شود و به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست که با وجود این ممنوعیت ، همچنان برخی دستگاه ها یا بانک ها خودسرانه این مصوبه را نقض کنند.

معاون استاندار قم افزود: این مورد بیشتر در بانک ها مشاهده و گزارش شده است لذا دو هفته به کلیه بانکهای استان مهلت داده می شود تا نسبت به اجرای کامل بخشنامه مذکور اقدام نمایند و پس از آن علاوه بر برخورد لازم و اعلام نام آنهایی که نقض ضوابط می کنند ، باید مدیر ارشد دستگاه بعنوان ترک فعل به نهادهای ذیربط پاسخگو باشد.

وی با اشاره به اینکه برخی اختلالات در شبکه را بعنوان عاملی برای دریافت مدارک عنوان می کنند، گفت: اینگونه بهانه جویی ها قابل پذیرش نیست و در صورت ایراد شبکه یا هر مورد دیگر باید خود دستگاه اجرایی بدون دریافت هزینه، کپی مدرک هویتی را تهیه نماید و مردم وظیفه ای در این خصوص ندارند.

معاون استاندار ضرورت ارائه خدمات مطلوب به مردم را مورد توجه قرار داده و توجه بیشتر مدیران را به زیرمجموعه های خود خواستار شد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25424      تعداد بازدید: 189

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها