خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/19 - ساعت: 17:41

معاون استاندار قم:

هیچ پروژه نیمه‌ تمام و قبلاً افتتاح‌ شده‌ای در هفته دولت در قم به بهره‌ برداری نمی‌رسد/لزوم استفاده از فرصت هفته دولت برای ایجاد امیدآفرینی و افزایش سرمایه اجتماعی

هیچ پروژه نیمه‌ تمام و قبلاً افتتاح‌ شده‌ای در هفته دولت در قم به بهره‌ برداری نمی‌رسد/لزوم استفاده از فرصت هفته دولت برای ایجاد امیدآفرینی و افزایش سرمایه اجتماعی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: به‌هیچ‌عنوان نباید پروژه‌های نیمه‌تمام برای هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گیرد و یا پروژه‌هایی که قبلاً به هر نحو افتتاح گردیده مجدداً در لیست افتتاح باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی در جلسه با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت: هفته دولت فرصت مغتنمی برای ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی به مردم است و باید از این فرصت به‌خوبی استفاده گردد.

وی با اشاره به دستور استاندار قم در شورای اداری استان افزود: به‌هیچ‌عنوان نباید پروژه‌های نیمه‌تمام برای هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گیرد و یا پروژه‌هایی که قبلاً به هر نحو افتتاح گردیده مجدداً در لیست افتتاح باشد.

جانشین استاندار در ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قم گفت: ما باید در جهت امیدآفرینی و افزایش سرمایه اجتماعی نظام گام برداریم و اطلاع‌رسانی از خدماتی که توسط دولت ارائه‌شده می‌تواند در این راستا مؤثر باشد.

 وی در ادامه ابراز کرد: مصوبات سفر ریاست‌جمهور و سفرها و بازدیدهای استاندار ظرفیت بسیار خوبی را برای مردم قم ایجاد کرده است که اگر به‌درستی اطلاع‌رسانی شود، قطعاً موجبات امید و رضایت را در مردم ایجاد خواهد نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در پایان با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای هفته دولت تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید از ابزارهای مختلف برای ارتباط و تعامل با مردم استفاده کنند و در این میان حضور میدانی و صحبت چهره به چهره با مردم بسیار ضروری است، ضمن آنکه در برنامه‌ها باید از هرگونه تشریفات و هزینه‌های زائد جلوگیری شود.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25458      تعداد بازدید: 224

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها