خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/19 - ساعت: 17:44

معاون استاندار قم:

مشکل پرداخت دو مرحله ای عوارض در آزادراه قم-گرمسار مرتفع شود/لزوم رفع مشکل برق‌رسانی و آنتن‌دهی آزادراه قم-گرمسار

مشکل پرداخت دو مرحله ای عوارض در آزادراه قم-گرمسار مرتفع شود/لزوم رفع مشکل برق‌رسانی و آنتن‌دهی آزادراه قم-گرمسار

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: برخی خودروها که از مسیر کاشان وارد آزادراه قم-گرمسار می‌شوند، دو مرحله عوارض مسیر را پرداخت می‌کنند که موجب نارضایتی شده است و باید هرچه سریع‌تر این موضوع رفع شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی امروز در جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی حمل‌ونقل راه‌های استان که با موضوع بررسی وضعیت ایمنی آزادراه قم-گرمسار در سالن جلسات بقیه‌الله(عج) دفتر معاونت امور عمرانی استانداری قم برگزار شد، وضعیت و برنامه برای تمام راه‌های درون و بیرون استان قم مشخص است، اظهار کرد: مجموعه مدیریت استان هماهنگی و پیگیری‌های لازم در راستای ایجاد تعامل میان دستگاه‌های مختلف را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه ظرف مدت‌زمان دو هفته آینده باید با برگزاری جلسه‌ای موضوع برق این آزادراه برطرف شود، عنوان کرد: تا زمانی که برق به این منطقه نرسد، موضع آنتن‌دهی مخابرات و دوربین‌ها نیز برطرف نخواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اینکه موقتاً مشکل برق این منطقه با دیزل رفع شود، مطرح کرد: در ماه‌های آینده باید جلسه مجددی برگزار شود و قرارگاه خاتم اقدامات انجام‌شده خود در راستای مصوبات این جلسه را ارائه دهد.

وی با تأکید بر اینکه احداث مجتمع‌های رفاهی در مسیر رفت‌وبرگشت این آزادراه بسیار مؤثر است، خاطرنشان کرد: این مجتمع‌ها به محل استراحت رانندگان نیز تبدیل خواهند شد و درنتیجه شاهد کاهش آمار تصادفات بر اثر خواب‌آلودگی خواهیم بود.

معتمدی با اشاره به اینکه منابع قرارگاه نیز محدود است، تصریح کرد: با برگزاری جلسات متعدد باید با همکاری یکدیگر مشکلات آزادراه قم-گرمسار را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه با برگزاری جلسه‌ای مشکل پرداخت دومرحله‌ای عوارض نیز برطرف شود، یادآور شد: برخی خودروها که از مسیر کاشان وارد آزادراه قم-گرمسار می‌شوند دو مرحله عوارض مسیر را پرداخت می‌کنند که موجب نارضایتی شده است و باید هرچه سریع‌تر این موضوع رفع شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اینکه هرچه ارتباطات و برگزاری جلسات افزایش یابد می‌توان با تعامل بیش‌تر مشکلات را برطرف کرد، ابراز کرد: ظرفیت‌های مناسبی در استان وجود دارد که اگر تعامل لازم در راستای استفاده از آن‌ها شکل بگیرد، رضایت مردم را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25459      تعداد بازدید: 209

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها