خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/20 - ساعت: 11:52

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد استانداری قم خبر داد؛

ثبت بیش از ۶۰ هزار تماس مردمی با سامانه ۱۱۱ استانداری قم/به تمامی تماس‌های مردمی سفر ریاست جمهوری پاسخ داده می‌شود

ثبت بیش از ۶۰ هزار تماس مردمی با سامانه ۱۱۱ استانداری قم/به تمامی تماس‌های مردمی سفر ریاست جمهوری پاسخ داده می‌شود

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قم گفت: در مدیریت جدید استان، بالغ‌ بر ۶۰ هزار تماس مردمی دریافت شده که ۲۶ هزار مورد برای سفر رئیس‌جمهور به قم بوده و حدود ۴۴ هزار تماس معمول با سامانه ارتباط مردمی سامد ثبت‌شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالفضل بهرامیان با اشاره به فعالیت‌های سامانه ارتباط مردمی سامد اظهار داشت: در دوره جدید استانداری، بالغ‌ بر ۶۰ هزار تماس مردمی دریافت شده که ۲۶ هزار مورد برای سفر رئیس‌جمهور به قم بوده و حدود ۴۴ هزار تماس معمول با سامانه ارتباط مردمی سامد ثبت‌شده است.

وی با بیان اینکه به‌طور میانگین ماهانه بیش از ۴ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۱۱ گرفته‌شده که روزانه قریب به ۱۸۰ تماس وجود دارد، افزود: در این ایام بیشتر تماس‌های سامانه مربوط به پیگیری نامه‌های سفر بود که در این زمینه حتی از دستگاه‌های اجرایی هم برای پاسخگویی مردم در سامد پرسنل اضافه‌شده است.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قم یادآور شد: در این مدت استحقاق سنجی متقاضیان صورت گرفت که بخشی از نامه‌های سفر به صندوق کارآفرینی ارجاع شده که این صندوق ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای وام‌های اشتغال و کارآفرینی اختصاص داده است.

وی با تأکید بر اینکه برای دولت فعلی بسیار مهم است که تا آخرین تلفن مردمی رسیدگی شود تصریح کرد: این همت وجود دارد که مشکلات مردم حل شود؛ مگر اینکه موانع قانونی وجود داشته باشد.

بهرامیان خاطرنشان کرد: کسانی که استحقاق دریافت وام بلاعوض ندارند، از دایره پیگیری خارج نمی‌شوند تا در مقاطع بعدی به آن‌ها وام قرض‌الحسنه اعطا می‌شود و این در شرایطی است که در دولت‌های گذشته این اهتمام وجود نداشت و در همان مرحله نخست به درخواست‌های سخت پاسخ منفی داده می‌شد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25466      تعداد بازدید: 164

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها