خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/1 - ساعت: 20:22

با تقدیر از خدمات مهندس آهنین‌ پنجه؛

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان قم معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان قم معرفی شد

آیین تکریم مدیرعامل سابق و معرفی مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان قم برگزار و مهندس یوسف صادقی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، مهندس حمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع توانیر در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور دکتر سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و ابوذر عرفانی مدیرکل حوزه استاندار برگزار شد، با بیان اینکه صنعت برق امروز رسالت بسیار سنگینی بر دوش دارد، گفت: اگر کوچک‌ترین خدشه‌ای برق‌رسانی به مردم وارد شود آسیب‌های بسیار زیادی را به اقتصاد و شرایط اجتماعی وارد خواهد کرد.

وی ارائه خدمت بی‌منت به مردم به ساده‌ترین و سالم‌ترین روش ممکن را محور اصلی ارائه خدمت بخش برق کشور دانست با اشاره به بیاناتی از امام سجاد(ع) بر لزوم خدمت صادقانه، اعتقاد قلبی به خدمت به مردم، خوش‌رفتاری در ارائه خدمات و کوچک نشمردن خدمت به مردم تأکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم با همه توان وظیفه‌ای که بر عهده ما قرار داده شده است را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانیم.

معاون هماهنگی توزیع توانیر در ادامه با قدردانی از خدمات هشت‌ساله مهندس آهنین‌پنجه در دوره مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق قم، برای مهندس صادقی مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق قم آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین ساده‌سازی روش‌ها و دستورالعمل‌های کاری، اتحاد سازمانی با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های نیروی انسانی موجود در شرکت توزیع برق، ایجاد فضای رشد و ارتقا کارکنان شرکت توزیع نیروی برق، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تأسیساتی، ایجاد زیرساخت جهت توسعه فناوری، اصلاح ساختار شبکه توزیع به منظور رفع ضعف ولتاژ را از نکات مورد توجه در مدیریت جدید شرکت توزیع نیروی برق قم برشمرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم نیز در این آیین، عملکرد شرکت توزیع نیروی برق قم را در دوره مهندس آهنین‌پنجه مثبت ارزیابی کرد و گفت: تابستان امسال عملکرد خوبی در مدیریت پیک در استان قم انجام شد که جای تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان دارد.

معاون استاندار قم خاطرنشان کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان قم در حوزه ارائه خدمات الکترونیکی نیز جزو سازمان‌های پیشرو است که کارکردهای خوبی نیز در این زمینه دست یابد.

سید مهدی قریشی با بیان اینکه برق زیرساخت تمام فعالیت‌ها است، یادآور شد: از این منظر مسئولیت در شرکت توزیع نیروی بسیار سنگین است زیرا با قطع برق تمام فعالیت‌های اداری و اقتصادی و تجاری از کار می‌افتد.

معاون استاندار ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس صادقی مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق ابراز داشت: امیدواریم اقداماتی که تاکنون انجام شده با قوت ادامه پیدا کرده و روند رو به رشد شرکت توزیع نیروی برق با سرعت بیشتری تداوم یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با اشاره به اهمیت موضوع برق اظهار داشت: برق نیازمند مدیریت به موقع و با برنامه است تا بتواند در زمان لازم مواردی که پیش می‌آید را پوشش دهد.

مهندس آهنین‌ پنجه مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان قم نیز در ادامه این آیین، به ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در طول سال‌های گذشته پرداخت و مهندس یوسف صادقی مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان قم نیز در سخنانی خدمت در شهر کریمه اهل‌بیت را توفیق الهی دانست و ابراز داشت: با کمک تمام همکارانمان در مجموعه شرکت توزیع نیروی برق در خدمت رسانی به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت همچون گذشته تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26476      تعداد بازدید: 1378

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها