خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/2 - ساعت: 9:48

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم:

چهل و چهارمین جشن پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی با محوریت جهاد تبیین/تقویت وحدت ملی در دهه فجر

چهل و چهارمین جشن پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی با محوریت جهاد تبیین/تقویت وحدت ملی در دهه فجر

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن ذاکری رئوف در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اتفاقات اخیر، امسال باید مراسم‌های دهه مبارک فجر را هرچه باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود.

وی با بیان اینکه قم مهد انقلاب اسلامی بوده و تمام توجهات به این استان است، مطرح کرد: راهبرد امسال درخصوص دهه مبارک فجر، باتوجه به دغدغه‌مندی مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم ادامه داد: کارنامه‌های موفق در عرصه‌های مختلف ازجمله علمی، دفاعی، نظامی، پژوهشی، سیاسی، نانو، تکنولوژی و ... باید در این ایام به مردم معرفی شود.

وی عنوان کرد: تقویت وحدت و انسجام ملی و جلوگیری از دوقطبی و دوگانه‌سازی‌های کاذب، دومین رویکرد برنامه‌های دهه فجر در سال جاری به‌خصوص در میان نسل جوان و نوجوان است.

ذاکری با اشاره به اینکه باید به کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها توجه بیش‌تری شود، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه دهه فجر با ایام مبارک رجبیه تقارن پیدا کرده است، باید بیش‌تر شاهد برگزاری جشن‌های خانوادگی باشیم.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26477      تعداد بازدید: 238

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها