خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/2 - ساعت: 12:58

مدیرکل روابط عمومی استانداری قم:

جهاد تبیین اولویت نخست فعالیت‌های دهه فجر/توجه به بازخوانی تاریخی دهه فجر

جهاد تبیین اولویت نخست فعالیت‌های دهه فجر/توجه به بازخوانی تاریخی دهه فجر

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، علی فردوسی در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: دو جلسه در راستای سیاست‌گذاری تبلیغات دهه مبارک فجر با حضور دستگاه‌های محوری برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه موضوع جهاد تبیین در این جلسات شاخص‌سازی شده است، مطرح کرد: تبیین اقدامات و دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی با استفاده از ابزارهای مختلف یکی از برنامه‌های دهه فجر است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم با بیان اینکه بازخوانی تاریخی نیز در دستور کار قرار گرفته است، عنوان کرد: نسل جوان و دانش آموزان از اهمیت بسیاری برخوردار هستند که در نظرداریم دوره‌های بازدید از کارخانه‌جات و توانمندی‌های استان برای دانش آموزان برگزار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی برای استفاده از تمام ابزارهای رسانه‌ای در دستور کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: همچنین تاکید شده دستگاه‌های اجرایی در اجرای برنامه‌های خود برگزاری جشن‌های خانوادگی با حضور کارکنان را به صورت ویژه ببینند.

فردوسی با بیان اینکه برخی اقدامات نیز درخصوص فضاسازی عمومی در دستگاه‌های اجرایی صورت گرفته است، تصریح کرد: در این ایام موضوع نظارت و ارزشیابی نیز دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26480      تعداد بازدید: 282

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها