خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/4 - ساعت: 14:49

معاون استاندار قم:

عملکرد فرهنگی گذشته آسیب‌شناسی شود/نقش مهم تشکل‌های مردم نهاد در مسائل مختلف

عملکرد فرهنگی گذشته آسیب‌شناسی شود/نقش مهم تشکل‌های مردم نهاد در مسائل مختلف

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد‌ حاجی‌زاده امروز سه‌شنبه ۴ بهمن‌ ماه در جلسه با انجمن‌های مردم نهاد و سمن‌ها که در سالن جلسات امام جواد(ع) استاندار قم برگزار شد، اظهار کرد: با جنگ سخت ترکیبی مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن تمام ظرفیت‌های خود را در این جنگ به کار گرفته است، مطرح کرد: باید نگران نسل جوان خود باشیم، چراکه دشمن این نسل را هدف اصلی خود قرار داده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان اینکه باید تاثیرگذاری مراکز فرهنگی بر نسل جوان افزایش پیدا کند، عنوان کرد: باید عملکرد گذشته را آسیب شناسی کنیم تا بتوانیم در آینده اتفاقات بهتری را رقم بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه سازمان‌های مردم نهاد تاثیرگذاری بسیار زیادی در جامعه دارند، خاطرنشان کرد: سابقه سازمان‌های مردم نهاد به ابتدای دین مبین اسلام باز می‌گردد.

حاجی‌زاده با بیان اینکه میان نسل‌های انقلاب گسست نسلی اتفاق افتاده است، تصریح کرد: امکانات امروز با ابتدای انقلاب قابل مقایسه نیست و این موضوعات باید برای نسل جدید تبیین شود. 

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26489      تعداد بازدید: 384

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها