خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/12 - ساعت: 8:5

استاندار قم:

محرومیت زدایی رویکرد محوری طرح‌های سال آینده در قم است

محرومیت زدایی رویکرد محوری طرح‌های سال آینده در قم است

استاندار قم گفت: رفع مشکلات مردم در قم و محرومیت زدایی رویکرد محوری طرح‌های سال آینده در قم است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، ظرفیت بسیج سازندگی را یک ظرفیت قانونی و مصوب مجلس بیان کرد و گفت: خوشبختانه امروز نسبت به گذشته در بحث استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی شرایط بهتری پیدا کرده است.

وی افزود: ضروری است بسیج سازندگی نشست‌های دو نفره با دستگاه‌های مختلف را دنبال کند، و باید برنامه‌ریزی و جدول لازم در این خصوص تدوین تا این ظرفیت بیش‌تر مورد استفاده قرار بگیرد.

استاندار قم یکی از شاخص های مهم بسیج سازندگی را استفاده از ظرفیت‌های مردمی عنوان کرد و گفت: ما مکلفیم برای همه امور با همه مردم ارتباط داشته باشیم و با تبیین اقدامات و اهداف مردم را با خود همراه کنیم.

وی افزود: قم در بسیاری از عرصه پیشتاز و برجسته است از جمله در بحث ظرفیت خیرین قم در سطح کشور بی‌نظیر و کم‌نظیر هستند.

شاهچراغی با اشاره به تدوین برنامه‌های سال 1402 با رویکرد رفع مشکلات مردم گفت: محرومیت زدایی رویکرد محوری طرح‌های سال آینده در قم است.

وی افزود: در حوزه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی باید در مواردی که می‌تواند طرح‌های مختلف را اجرا کند، ورود پیدا کند.

استاندار قم با بیان اینکه استان قم از نظر وسعت سرزمینی جزو استان‌های آخر است، یادآور شد: تعداد پایین روستاهای استان درکنار وسعت سرزمینی موجب شده تا در شهر قم مشکلاتی داشته باشیم که در روستاها وجود نداشته باشد .

وی افزود: بضاعت‌های دستگاه‌های اجرایی محدودیت دارد و باید برنامه‌ریزی لازم برای استفاده از ظرفیت آحاد مردم در دستور کار قرار بگیرد.

شناسه خبر: 26523      تعداد بازدید: 267

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها