خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/12 - ساعت: 13:10

در جلسه شورای مسکن انجام شد؛

اهدای سند زمین به ۵ خانواده‌ قمی دارای فرزند ۳ قلو

اهدای سند زمین به ۵ خانواده‌ قمی دارای فرزند ۳ قلو

به منظور حمایت از جوانی جمعیت و فرزند آوری اسناد زمین‌های اهدایی دولت با حضور استاندار قم و معاون وزیر راه و شهرسازی تقدیم ۵ نفر از خانواده‌های دارای فرزند سه قلو شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، در حاشیه جلسه شورای مسکن استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، به منظور حمایت از جوانی جمعیت و فرزند آوری اسناد زمین‌های اهدایی دولت با حضور استاندار قم و معاون وزیر راه و شهرسازی تقدیم 5 نفر از خانواده‌های دارای فرزند سه قلو شد.

استاندار قم در حاشیه این مراسم، با اشاره به اینکه دستگاه‌ها باید در عرصه جوانی جمعیت هر کمکی که می‌توانند به خانواده‌ها داشته باشند، گفت: البته وعده‌هایی که در این راستا ارائه می‌شود باید عملیاتی باشد.

این زمین‌ها در محله پردیسان قم بوده که با پیگیری‌های استاندار قم در راستای حمایت از قانون جوانی جمعیت به این افراد تخصیص پیدا کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم نیز به هر خانواده یک میلیارد ریال ، داریوش بلدی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تامین رایگان بتن برای ساخت مسکن و کمکی از سوی یکی از خیرین به این خانواده‌ها تقدیم شد.

شناسه خبر: 26526      تعداد بازدید: 347

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها