خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/15 - ساعت: 18:33

با حضور استاندار انجام شد؛

بهره برداری از مرکز فرهنگی روستای لنگرود قم

بهره برداری از مرکز فرهنگی روستای لنگرود قم

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، همزمان با میلاد حضرت علی (ع) و با حضور استاندار از مجتمع فرهنگی روستای لنگرود شهرستان قم با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال بازیر بنای ۹۰۰ متر مربع در سه طبقه به بهره برداری رسید.

همچنین ساختمان پایگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی روستای لنگرود با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال نیز به بهره برداری رسید.

زمین این دو مجموعه توسط خیرین اهدا و بنا از محل اعتبارات دهیاری ساخته شده است.

استاندار قم در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مسئولین روستا و اهالی روستا که چنین ساختمانی را احداث و تجهیز کردند گفت: مردم نباید منتظر دستگاه های دولتی باشند و خودشان می‌توانند موتور محرک پیشرفت روستا باشند.

وی افزود: موضوعات فرهنگی و توجه به جوانان و نوجوان باید اولویت برنامه ریزی ها و تصمیم گیری ها باشد.

استاندار با اشاره به الحاق زمین به روستای لنگرود برای مسکن جوانان تاکید کرد: در روستاها اولویت با ساکنین است و زمین باید به جوانان روستا فقط تخصیص داده شود

وی افزود‌: در این الحاقات باید زمین با کاربری فرهنگی، ورزشی و مسجد و آموزشی پیش بینی شود.

در جلسه ای جداگانه مسائل و مشکلات این روستا بررسی و مقرر شد یک طبقه از ساختمان مرکز فرهنگی برای کتابخانه اختصاص داده شود و اداره کل نهاد کتابخانه های عمومی نیز نسبت به تجهیز آن اقدام کنند.

همچنین برای نوسازی مدرسه فعلی، تسریع در توسعه طرح هادی روستا، تجهیز آتش نشانی و ساخت تقاطع غیر همسطح دستور پیگیری صادر شد.

شناسه خبر: 26544      تعداد بازدید: 527

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها