خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/16 - ساعت: 12:10

"اداره کار" مقصد دومین بازدید سرزده معاون استاندار قم؛

انتقاد از عدم نظارت کافی بر تعاونی‌ها

انتقاد از عدم نظارت کافی بر تعاونی‌ها

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و حسن محبوبی مدیرکل سیاسی استانداری قم، صبح امروز به صورت سرزده از اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان بازدید کردند.

معاون استاندار از بخش های مختلف این اداره کل بازدید و در جریان فعالیت ها قرار گرفت و به صورت چهره به چهره با کارکنان و ارباب رجوعان به گفت‌وگو پرداخت.

وی هدف از این بازدید را بررسی خدمات رسانی به مردم دانست و اظهار داشت: بخشی از نارضایتی های مردمی از دستگاه‌ها و نهادهای اداری است که باید با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری در راستای خدمت‌رسانی گام برداریم.

حاجی‌زاده بررسی میزان رضایتمندی مردمی، نحوه دسترسی به مدیران و رعایت حجاب و عفاف را از دیگر اهداف این بازدیدها برشمرد و یادآور شد:حجم قابل توجهی از گلایه مندی‌های مردم، بحث تعاونی هاست که باید قوانین این موضوع بازنگری شود و این موضوع نگرانی های زیادی ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اهمیت افزایش ایمنی در کارگاه های صنعتی، تولیدی و ساختمانی تصریح کرد:کارفرمایان مسایل حقوقی را به کارگران برای بهره برداری از بیمه حوادث ، بیمه بیکاری و.... آموزش دهند تا میزان مراجعات برای شکایات و پیگیری ها کاهش یابد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26547      تعداد بازدید: 441

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها