خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/11/16 - ساعت: 15:53

استاندار قم در ستاد مرکزی اعتکاف؛

اعتکاف مادر فرزندی قم الگویی مناسب برای کل کشور است

اعتکاف مادر فرزندی قم الگویی مناسب برای کل کشور است

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم همزمان با ایام اعتکاف رجبیه در ستاد مرکزی اعتکاف استان قم حاضر و با رئیس ستاد مرکزی به گفت‌وگو پرداخت.

در ابتدای این دیدار استاندار قم ضمن پیگیری از آخرین وضعیت حضور دانش آموزان در مراسم معنوی اعتکاف، گفت: باید برنامه‌های مختلفی برای دانش آموزان معتکف درنظر گرفته شود.

وی افزود: همچنین باید نسبت نواحی و مناطق قم با تعداد معتکفین سنجیده شود تا بتوانیم از آن برای برنامه‌ریزی مسائل مختلف استفاده کنیم.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: همچنین اعتکاف مادر فرزندی که امسال برای نخستین بار در قم اجرا می‌شود، می‌تواند به‌عنوان الگو به سایر استان‌ها معرفی شود. 

رئیس ستاد مرکزی اعتکاف نیز با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت معتکفین در قم و کشور، مطرح کرد: خوشبختانه امسال شاهد رشد چشم‌گیر معتکفین بخصوص در اعتکاف دانش‌آموزی و دهه هشتادی‌ها بوده‎‌ایم.

گفتنی است، در اعتکاف مادر و فرزندی قم، مادران می‌توانند همراه با فرزندان 3 الی 6 ساله خود معتکف شوند که با استقبال چشم‌گیر مادران قمی همراه بوده است.

در این طرح، برنامه‌های مختلف فرهنگی، روانشناسی کودک، پرده‌خوانی، داستان‌خوانی و ... برای کودکان اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26549      تعداد بازدید: 436

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها