خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/12/27 - ساعت: 12:5

مدیرکل فرهنگی استانداری قم:

تشکل‌های مردمی زیست عفیفانه گسترش می‌یابند/حلقه‌های میانی، راهبرد اصلی ورود به عرصه عفاف و حجاب

تشکل‌های مردمی زیست عفیفانه گسترش می‌یابند/حلقه‌های میانی، راهبرد اصلی ورود به عرصه عفاف و حجاب

مدیرکل فرهنگی استانداری قم با اشاره به گسترش تشکل‌های مردمی با موضوع زیست عفیفانه گفت: حلقه‌های میانی، راهبرد اصلی ورود به عرصه عفاف و حجاب خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، صادق بیطرفان با حمایت از تشکل‌های مردمی با موضوع زیست عفیفانه، از گسترش آن‌ها نیز در ماه‌های آینده خبر داد و اظهار داشت: مسئله حجاب یک مسئله فرهنگی و اجتماعی است و باید با این مسئله در ابتدای امر برخورد فرهنگی و اجتماعی داشت و غیر از راه فرهنگی و اجتماعی، راه دیگری برای مدیریت این موضوع وجود نداشته و همواره سعی بر این داریم تا این گروه‌ها در ماه‌های آتی گسترش یابند.

به گفته مدیرکل فرهنگی استانداری قم، حضور مردم و تشکل‌های فرهنگی در موضوعات ترویجی و ایجابی عفاف و حجاب اصلی‌ترین راهکار پیش رو برای برون‌رفت از این حوزه است.

وی تسهیل ثبت و هویت‌سازی تشکل‌های فرهنگی و مردم‌نهاد را از موضوعات مهم عنوان کرد و گفت: عفاف و حجاب، جمعیت و خانواده، جهاد تبیین و گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی در اولویت ثبت و شناسنامه‌دار کردن تشکل‌های مردم‌نهاد استان قم قرار گرفته است.

بیطرفان در پایان حلقه‌های میانی را راهبرد اصلی ورود به عرصه عفاف و حجاب دانست و ابراز کرد: مردم می‌توانند بالاترین تأثیر را در امر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و زیست عفیفانه داشته و همواره به کمک مسئولین و دستگاه‌های اجرایی برای کمک به ترویج این امر مهم بیایند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26771      تعداد بازدید: 1144

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها