خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/12/27 - ساعت: 12:11

معاون استاندار قم:

لزوم استفاده از ظرفیت هنرمندان در معرفی شهدا/باید مظلومیت شهدای غیر ایرانی را به تصویر بکشیم

لزوم استفاده از ظرفیت هنرمندان در معرفی شهدا/باید مظلومیت شهدای غیر ایرانی را به تصویر بکشیم

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده در جلسه کنگره شهدای غیر ایرانی انقلاب اسلامی، با اشاره به تجربه برگزاری بزرگداشت کنگره شهدا در قم، اظهار کرد: خوشبختانه کنگره شهدای استان قم یکی از بهترین کنگره‌های برگزار شده در سطح کشور بوده است.

وی با بیان اینکه باید ریل‌گذاری‌های لازم و تمام بایدها و نبایدها در برگزاری کنگره‌های شهدا انجام شود، مطرح کرد: باتوجه به اینکه سازمان مهاجرین به‌تازگی شکل‌گرفته است و می‌خواهد اولین تجربه خود در این حوزه را داشته باشد، باید قم را به‌عنوان پایلوت انتخاب کند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با اشاره به اینکه باید مظلومیت شهدای غیرایرانی را به تصویر بکشیم، عنوان کرد: باتوجه به حجم بالای آسیب‌های اجتماعی در جامعه امروز تمام توان خود را در حوزه آموزش و پرورش بکار گرفته‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه افتخار آموزش و پرورش باید به تربیت انسان درست باشد، خاطرنشان کرد: بهترین راه و درست‌ترین راه در این مسیر، ترویج سیره شهدا است.

حاجی‌زاده با اشاره به اینکه در ترویج سیره شهدا باید ظرفیت بخش هنر را جدی بگیریم، تصریح کرد: باید از توانمندی هنرمندان در این زمینه بهره‌مند شده و ضمن تشکیل تیم هنری، ظرفیت آن‌ها را جدی بگیریم.

وی با بیان اینکه باید جلسات بعدی را در ستاد کنگره شهدای استان قم برگزار کنیم، یادآور شد: باید در این مسیر زمان را مهم ندانسته و فقط به اثرگذاری مطلوب فکر کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با اشاره به اینکه در این مسیر می‌توان از ظرفیت دستگاه‌های مختلف نیز بهره‌مند شد، اذعان کرد: خوشبختانه شهرداری قم و شورای اسلامی شهر نیز در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهر تلاش بسیاری داشته‌اند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26772      تعداد بازدید: 285

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها