خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/12/29 - ساعت: 16:10

بازدید معاون استاندار قم از خزانه معین استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی

بازدید معاون استاندار قم از خزانه معین استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در آخرین روز سال با حضور در اداره کل امور اقتصادی و دارایی و همچنین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از روند جذب و توزیع ، تخصیص اعتبارات مالی در پایان سال بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، معاون استاندار قم در بازدید از اداره کل امور اقتصادی و دارایی و خزانه معین استان ضمن تشکر از مدیران و کارکنان ابراز نمود: اینکه بخشی از کارکنان دولت همانند شما در پایان سال و روز تعطیل در محل کار حاضر می شوند تا کماکان روند خدمات رسانی ادامه پیدا کند بسیار ارزشمند است. 

سید مهدی قریشی با اشاره به اعتبارات مالی استان در سال ۱۴۰۱ گفت: به حمدالله با تلاش های انجام شده اعتبارات خوبی برای دستگاه های اجرایی جذب شده است لیکن کماکان نیازمند افزایش اعتبارات هستیم و باید با پیگیری های ویژه متناسب با شاخص های مورد نظر کشوری این اعتبارات ارتقا پیدا کند. 

قریشی ضمن بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری در حال ساخت استان گفت: این مرکز نقش موثری در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای استان خواهد داشت که امیدواریم با همت اداره کل اقتصاد و دارایی استان در نیمه اول سال ۱۴۰۲ شاهد افتتاح آن باشیم که البته باید گفت که  پروژه مذکور جزو اقدامات شایسته این اداره کل می باشد. 

معاون استاندار در بازدید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز با تقدیر از مدیران و کارکنان این سازمان گفت: یکی از کارکردهای این سازمان پشتیبانی مالی از برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی است که این مهم وظیفه سازمان را دو چندان نموده و نقش عمده ای در موفقیت دستگاه های اجرایی ایفا می نماید. 

قریشی رویکرد مثبت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را قابل تقدیر دانسته و افزود: مدیریت سازمان همواره در کنار سایر دستگاه های اجرایی قرار داشته و از برنامه های استانی پشتیبانی خوبی نموده است و  تعامل سازنده‌ای بین مجموعه دستگاه های اقتصادی، مالی  وجود داشته است.

گفتنی است در این بازدید که مدیرکل برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری نیز حضور داشت، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم با حضور در اتاق های کار کارکنان ضمن عرض خداقوت با آنان به گفتگو نشست.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 26781      تعداد بازدید: 314

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها