خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/1/1 - ساعت: 19:22

معاونین استاندار قم از شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان صدف بازدید کردند

معاونین استاندار قم از شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان صدف بازدید کردند

معاونین استاندار قم، در نخستین روز از سال جدید با حضور در شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان صدف شهر قم، از تلاش کارشناسان و مددکاران این مرکز قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، «احمد حاجی زاده» معاون سیاسی و امنیتی و «ابوالقاسم مقیمی» معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم همزمان با نخستین روز از سال نو از شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان صدف شهر قم بازدید کردند.

معاونین استاندار قم با حضور در همه بخش‌های مرکز نوباوگان صدف، به گفت‌وگو با مراقبان، مربیان و مددکاران پرداخته و از تلاش‌ها و خدمات‌رسانی‌های کارکنان، کارشناسان و پرستاران این مرکز قدردانی کردند.

در این بازدید، «صادق میره ای» مدیرکل بهزیستی استان قم نیز ضمن تشریح خدمات این مرکز، فرایند پذیرش، نگهداری و ترخیص نوزادان و ایتام ارجاعی، درمان و تغذیه، به بیان مشکلات و مسائل موجود مرکز شیرخوارگان و نوباوگان صدف پرداخت.

لازم به ذکر است، در حال حاضر ۱۶ نوزاد در شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان صدف قم و ۱۰۴ کودک در همه مراکز شیرخوارگاهی استان تحت مراقبت و سرپرستی قرار دارند.

پایان پیام/

شناسه خبر: 26793      تعداد بازدید: 989

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها