خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/1/3 - ساعت: 0:54

بازدید معاون استاندار از ستاد منطقه ۴ خدمات شهری و راهنمای زائر شهر قم

بازدید معاون استاندار از ستاد منطقه ۴ خدمات شهری و راهنمای زائر شهر قم

معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم عصر امروز با حضور در محل ستاد منطقه ۴ شهرداری قم از اقدامات این ستاد بازدید و در جریان عملکرد آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم و صادق بیطرفان مدیر کل فرهنگی استانداری قم در ادامه بازدید های نوروزی خود از ستاد های تسهیلات زائر در محل ستاد منطقه ۴ شهرداری قم حضور یافته و در جریان اقدامات اجرایی این ستاد قرار گرفتند.

علیرضا اقبالیان، مسوول ستاد شماره ۴ شهرداری نیز در این بازدید به تشریح اقدامات صورت گرفته از سوی این ستاد پیرامون راهنمایی زائران و مسافران نوروزی پرداخت.

مقیمی در حاشیه این بازدید ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان از اقدامات و تلاش های صورت گرفته از سوی شهرداری در حوزه خدمات زائر و استقبال از مسافران و زائران تقدیر کرد.

ستاد های مناطق شهرداری قم در هشت منطقه شهری، پیرامون راهنمایی زائران و مسافران نوروزی تشکیل شده و تا پایان تعطیلات نوروزی در خدمت زائران خواهد بود.

پایان پیام/

شناسه خبر: 26796      تعداد بازدید: 771

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها