استانداری قم :
مزایده ، مناقصه ،فراخوان و اطلاعیه
گزارش تصویری

نشست با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بازديد وزير كشور از مركز نگهداري، درمان و كاهش آسيب معتادين بازديد وزير محترم نيرو و اطلاعات از سامانه ارتباطات مردمي نهاد رياست جمهوري
ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 4933012
بازدید کنندگان امروز : 1552
بازدید کنندگان این صفحه : 1205778
بازدید کنندگان آنلاین : 3
مدت زمان تولید صفحه : 0.8281
اخبار > افتتاح استخر آبگیری اردوگاه تفریحی ملاصدرا کهک


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور استاندار قم صورت گرفت؛

افتتاح استخر آبگیری اردوگاه تفریحی ملاصدرا کهک

استخر آبگیری اردوگاه تفریحی ملاصدرا بخش کهک با حضور استاندار قم به بهره برداری رسید.
استاندار قم در مراسم بهره برداری از این استخر، با اشاره به برگزاری جلسه عصر کاری، شب فرهنگی در بخش کهک، گفت: حقیقتا این مجموعه اردوگاهی مناسب و ویژه برای مجموعه استان است، جای تشکر دارد از همه آنهایی که در این موضوع نقش داشته اند، باید از مجموعه آموزش و پرورش، میراث فرهنگی و گردشگری، نوسازی مدارس و تمامی افراد و ارگانهایی که در این مجموعه نقش داشتند تشکر و قدردانی به عمل آورد.
کرمرضا پیریایی ادامه داد: از آنجایی که هم آب و هوای این منطقه بسیار مناسب است و برای ساخت این اردوگاه فکر اساسی شده، انشاالله با این آب نتایج خیلی خوبی خواهید گرفت، باید تمام این فضا سرسبز تر شود.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به این اردوگاه، بیان کرد: باید این اردوگاه را توسعه بیشتری داد، آموزش و پرورش از منابع طبیعی زمین های بیشتری بگیرد و نسبت به افزایش این فضا اقدامات بیشتری انجام دهد.
استاندار قم فضاسازی مناسب را از مهمترین ویژگی های هر منطقه گردشگری دانست و گفت: مسیر این منطقه باید اصلاح شود، همچنین در فضاسازی اردوگاه نیز باید دقت بیشتری صورت پذیرد، آبشاری که در این منطقه هست باید پلکانی شود، به فضای سبز این منطقه باید توجه ویژه ای صورت گیرد، همچنین سایر موارد مرتبط با این فضا هم باید از زیبایی بیشتری بهره گیرد.
پیریایی افزود: الحمدالله این روزها در تمام کشور تا چشم کار می کند نتایج بسیار خوبی مشاهده می کنیم، همین چندروز پیش که آقای رییس جمهور به قم آمدند، ما باید فرصت می کردیم یک جشن بزرگ می گرفتیم و از آنهایی که در آن کانالهایی که 54 کیلومتر طول داشتند، 36 کیلومتر تونل بلند با آن ویژگی ها درست کردند، باید تشکر و قدردانی می کردیم.
وی تصریح کرد: این کار شبیه به معجزه بود و در گذشته کسی فکرش را هم نمی کرد که بشود آن را انجام داد، با اعتباری که اگر امروز حساب بکنند، سه هزار میلیارد تومان ارزش کاری است.
استاندار قم اضافه کرد: وقتی همت و عزم وجود داشته باشد، خداوند هم کمک می کند و کارهای سخت و دشواری که ناممکن به نظر می آید ممکن می شود و صورت می گیرد.


١٢:٣٧ - چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٢    /    شماره : ٣٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٦٣٤خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد